Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyek be 72 órásat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek be 72 órásat?

Figyelt kérdés
Együtt voltam a barátommal, védekeztünk óvszerrel, ezzel nem is volt gond.. De előtt egy 10 másodpercre betette óvszer nelkül is...
2012. máj. 2. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
AZ utolsó válaszolónak igaza van, tanulmányok bizonyították. Szerintem ezért ne vegyél be.
2012. máj. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na mármint az utolsó előttinek van igaza:) Az azt megelőző ejakulációból maradnak a húgycsőben spermiumok. Az előváladékot termelő mirigynek semmi köze a spermákhoz, önmagában nem tartalmaz.
2012. máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Linkelnél egy tanulmányt?

Ne a magyar wikipediát, ugyanis az ottani szócikk nem tünteti fel a forrást, és ha átkattintasz angolra, rögtön azt találod, hogy a téma vitatott. Egyes kutatások azt támasztják alá, hogy valóban az előző aktusból marad, más kutatások viszont azt, hogy nem, illetve a mennyiségről is folyik a vita.

2012. máj. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én bevenném, és vállalnám a felelősséget. Mit gondoltok? Egy nő és egy férfi lefekszik egymással (gyógyszer mellett is, óvszer mellett is) felelősség mentesen kell hancúrozni? MINDIG FELELŐSSÉGET KELL VÁLLALNI! Nem lehet sumákolni hogy hát picit dugta be, ez nem ad okot.

Vedd be és soha ne csináljatok ilyet Pároddal! Ez komoly dolog, nem lehet félvállról venni!

2012. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!