Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek vegyek be 72 órásat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vegyek be 72 órásat?

Figyelt kérdés
Igazából nemtom pontosan h mi történt... Nem szakadr ki az óvszer, de a srácnak túlsok ondója volt és rámfojt egy kicsi vagy nem tom rögtön letöröltem stb de aggódok... :/
2011. júl. 2. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha nem volt peteérésed, akkor no para :)
2011. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nemtom mikorvan xd oké tudom h felelőtlen vagyok de sosem számolom az ilyeneket. :/
2011. júl. 2. 23:55
 3/13 anonim ***** válasza:
amikor megjon, onnantol leszámolsz 10 napot, és a 10.-15. napon van..
2011. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát utoljára juni. 14-én jött meg... ha ugyszámolom akk nemvolt peteérésem. meg az óvszer sem csúszott le de valahogy mégis kifojt... de nem is volt kiszakadva :// nemértem igazából h mivolt mert megijedtem xd
2011. júl. 3. 00:12
 5/13 anonim ***** válasza:
hany eves vagy? :)
2011. júl. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Erre a számolásos dologra inkább ne hagyatkozz. Kifolyt a szélén? Benned ment el, vagy csak rajtad volt akkor?
2011. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Rámfojt azt nem tudom, hogy belém is.

am. 16 vagyok.

2011. júl. 3. 11:18
 8/13 anonim ***** válasza:
az orvos se irja fel neki, ha nem volt termékeny napjaiban. az lesz az első, amit megkérdez. meg különben is RÁfolyt, nem belément..
2011. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha csak rád folyt akkor nem kell félned.
2011. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

a 72 órás gyógyszert nem csak akkor írja fel az orvos, ha termékeny napodban voltál. Tőlem nem kérdezte! Szerintem ez dokitól függ...

Egyébként szerintem nincs miért aggódnod, ha rádfolyt. De amúgy benned ment el?

2011. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!