Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tobb fogamzasgatlot kellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb fogamzasgatlot kellett volna bevennem?

Figyelt kérdés
Azt irja a betegtajekoztato, hogy hanyas, hasmenes eseten vegyek be meg egyet. En nem vettem be. Nem makacssagbol, de a hasmenes gyogyszer bevetel elott szokott lenni. 2x volt a 21 nap alatt. Egyszer elvezett belem parom ezalatt. Szerintetek lehetek terhes?
2012. ápr. 30. 15:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Helytelenul irtam, vagyis hianyosan: 2x ment a hasam gyogyszer bevetel utan. A tobbi hasmenes mind bevetel elott volt
2012. ápr. 30. 15:57
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez van a betegtajekoztatoban:

Mi a teendő hányás vagy súlyos hasmenés esetén?

Ha a tabletta bevételekor 3-4 órán belül hány, vagy súlyos hasmenése van, fennáll annak a veszélye, hogy a tabletta hatóanyaga nem szívódik fel teljes mértékben a szervezetébe. Ez a helyzet hasonló ahhoz, mint amikor elfelejtett bevenni egy tablettát. Hányást vagy hasmenést követően vegyen be egy újabb tablettát egy tartalék csomagból, amilyen hamar lehetséges. Ha lehetséges, ezt a normális tablettaszedéshez képest 12 órán belül vegye be. Ha ez nem lehetséges vagy a 12 óra már eltelt, a "Ha elfelejtette bevenni a Jangee 3 milligramm/ 0,02 milligramm filmtablettát" pontban lévő utasításokat kell követnie.

2012. ápr. 30. 16:03
 3/5 A kérdező kommentje:
3-4 ora eltelt mindig, 2x volt, hogy hamar ment a hasam utana. Az utolsonal eltelt 2ora. Szerintetek rosszul tettem hogy nem vettem be?:(
2012. ápr. 30. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.... nem hiszem, hogy ettől terhes leszel. Ezeket a dolgokat főként elővigyázatosságból írják rá a fogamzásgátlókra. (persze nem azt mondom, hogy nem kell komolyan venni), de ennyire aggódni sem kell. Viszont csinálj terhességi tesztet, attól meg fogsz nyugodni :)
2012. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ertem.

Csak azt mondjak tobben(meg ha 3-4ora el is telt es felszivodott a gyogyszer) a suru hasmenestol teljeen kiurul a szervezetbol... De ha felszivodik(raadasul konnyebben mert keves maradt a gyomromba konkretan csak a gyogyszer es viz) meg igyis van esely hogy kiuruljon?

Het szunet napbol 2(ma) lassan eltelt, meg nem jott meg. Neha gorcsolgetek de semmi tobb

2012. ápr. 30. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!