Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meg fog jönni? Hónap elején...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog jönni? Hónap elején voltam először együtt a párommal..védekeztünk mindig..és már meg kellett volna, h jöjjön, de eddig semmi..

Figyelt kérdés
már lassan 1hete előfordul,h elkezd fájni a hasam(úgy mint mikor megjön..)de 5perc múlva abba marad..nagyon-nagyon minimális folyásom van..és kicsit kezdek ideges lenni..
2009. jún. 22. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Rendesen védekeztetek :) Semmi baj, meg fog jönni a vérzésed. A stressz, az időjárás mind mind meghülyíti a menstruációs ciklust. Nyugodj meg és meglátod pár napon belül megjön :)
2009. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne idegeskedj!!minnél jobban töröd magad annál késöbb fog megjönni !

ugyan nem tudom hány éves vagy de tini korban ez normális !ds ha védekeztetek akkor nem lesz semmi gond!

2009. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy meleg fürdőt nyugtatásként, igyál citromos vizet, limonádét, fuss, mozogj, ez mind elősegíti :)

De fontos, h a citromos vízben tényleg legyen víz, ne csak a citromlé, mert a benne lévő savak nem lesznek jó hatással és ne ijedj meg ha kicsit jobban kell majd pisilned tőle :)

De meg fog jönni nyugi, védekeztetek, ne idegeskedj :)

2009. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)



17éves vagyok:)

2009. jún. 23. 10:19
 5/7 A kérdező kommentje:
és igazatok lett,mára megjött:)
2009. jún. 23. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:

22:51-es vagyok ...

Örülök :)

2009. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 22:37-es vagyok ..

na látod ;)

velem is volt már ilyen és nekem is 1 hetet késett görcsöltem miatta sokat meg hányingerem volt meg stb . .. aztán egyik reggelre megjött :)

ne aggódj nem lesz bay ha védekeztek ;)

2009. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!