Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Lindynette 20-as tabletta 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lindynette 20-as tabletta 2 hét után véd?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


ezt a tabletátt szedem ma pontosan 2hete már, tegnap este meg ma reggel is lefeküdtünk a barátommal, igazából úgy történt, hogy csináltuk óvszer nélkül is, kicsit hatolt be utána óvszerrel. Legalábbais ez tegnap volt, ma meg óvszer nélkül, igaz nem ment el ma sme bennem még jóval korábban abbahagyta, arra hivatkozva, hogy nem lenne biztonságos. 2hete szedem a tablettát, állítólag 7nap múlva hat, vagy volt ahol 2hetet olvastam, 1hónapot, van ahol pedig vmi orvos írta, hogy már első naptól. Nem nagyon vagyok tisztában most ezzel. De kicsit most meg félek, hogy esetleg gond lehet ebből, igaz nem ment el bennem.ű


Szerintetek lehet gond?


neharagudjatok, ha kicsit kuszán írok, és igen tudom, a mi hibánk is, hogy ennyire aktívak vagyunk és nem bírtunk még ki 2hetet:(


2008. ápr. 20. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha a tájékoztató azt írta, hogy 7 nap után hat, akkor semmi gond! Én csak 10 szemet szedtem be és aztán óvszer nékül szeretkeztünk, és bennem ment el a barátom! Nem volt semmi para!
2008. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy van, hogy:


-- ha a mensid első napján kezdted el szedni, akkor már az első szemtől véd

-- ha a 2.-5. napon kezdted el, akkor 7 napig védekezni kell óvszerrel is, de utána már védett vagy

-- ha később kezdted el szedni, akkor kell 1 hónapot várni


Tehát ha a mensid első 5. napjának valamelyikén kezdted el szedni, akkor már védett vagy!

2008. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Én is lindynette 20-at szedtem, mikor elkeztem akkor az orvosom nekem az mondta hogy 1 hónap mire annyira fog hatni a szervezetben hogy biztonságos lesz, addig kiegészítésnek javasolt más védekezési módszert is.
2008. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szeretném megkérdezni,hogy végül mi lett?hasonló szituáció,és barátommal a 72órás tablettát fontolgatjuk!
2011. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!