Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van még ilyen biztonságos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen biztonságos módszer?

Figyelt kérdés
Mindenki el akar rettenteni a tablettától. De szerintem nincs még egy ennyire hatékony módszer, mint az. Csak olyanok érdekelnek, amiket én tudok alkalmazni. Mert nem bízok egy férfiban sem annyira, hogy rájuk hagyjam a védekezést, mert ha elrontja, akkor sem lesz terhes. Talán még az óvszer jöhetne számításba, de abban sem igazán bízok. És nem is hajlandó minden férfi használni. Mielőtt valami azt írja, hogy akkor ne szexeljek, annak üzenem, hogy nem akarok cölibátusban élni, ezért akarok védekezni. De szerintem a tablettánál nincs jobb módszer. Vélemények?
2012. ápr. 22. 10:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Azt, hogy mit csináljak, ha nem hajlandó használni, azt sajnos az életemből vettem. Ugyanis volt olyan barátom, aki kategorikusan kijelentette, hogy ő már pedig nem hajlandó azt felhúzni. És annak bizony szakítás lett a vége, mert én meg védekezés nélkül nem voltam hajlandó. Most ugyan nincs ilyen problémám, mert nincs senkim, csak hát lehet még ilyen férfit találni.


Köszönöm a válaszaidat, mert sok hasznos információk kaptam belőle. Így már könnyebb lesz mérlegelni a lehetőségeket.

2012. ápr. 22. 10:45
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen:) Ha bármilyen kérdésed van akármilyen módszerrel kapcsolatban, szívesen segítek:) Úgy gondolom elég jól informált vagyok a témában.
2012. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!