Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gumiból kifolyhat a sperma?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gumiból kifolyhat a sperma? Mennyire jellemző?

Figyelt kérdés
pl a barátomra biztos,h nem nagy,mivel mindig megszorítja kicsit,szval csak kérdezem,mert kicsit aggódom.ő volt alul,és pont a ciklusom 14.napján voltunk együtt...elég erős folyásom volt.a guminak semmi baja nem volt(ellenőriztük).lehet valami baj?
2009. jún. 21. 00:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni,hogy már elment,és még egy kicsit csináltuk tovább:S
2009. jún. 21. 00:38
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen kifolyhat, ha éppen lukas a gumi vagy sérült, vagy közben lukad ki. De ha lukas volt azt ugy is észreveszed utána.
2009. jún. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az nem igen jo ugy tényleg könnyen kiszakadhat.

De mikor leveszi és alul folyik belöle akkor láthatod hogy lukas volt vagy nem

2009. jún. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de nem volt lyukas.közben is megnéztük.

a kérdés,h ha ő van alul előfordul,hogy kifolyik,majd onnan visszamászik belém?:Dsztem eléggé képtelenség,de inkább megkérdezem,amúgy miután elment kb 3percig csinálhattuk még...szval még merev volt

2009. jún. 21. 00:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg elég képtelenség az csak ugy nem folyik ki csak ha leveszi és miután elment le kell venni, sztem ne teszteljétek meddig birja a gumi 3 perc még belefér de ha folytatni akarjátok cseréljetek gumit.
2009. jún. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor talán nincs baj?
2009. jún. 21. 01:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs:) Csak elélvezés után máskor azért figyeljetek mert abbol viszont késöbbiekben még lehet
2009. jún. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kisebb, nagyobb gumik, DE ha jól van felrakva, akkor nem fog kiszakadni. 20/F
2009. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

biztos,hogy nem volt szakadt.

az érdekelne igazán,hogy ha mikor abbahagytuk még merev volt a pénisze,de előtte elment akkor a gumiból hátrafelé (úgy,hogy ő volt alul)kifolyhatott-e és az valahogy belém?

2009. jún. 21. 14:53
 10/11 A kérdező kommentje:
aki erre járna,légyszi válaszoljon az előzőre:$:)köszönöm az eddigieket:)
2009. jún. 22. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!