Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 évig Mercilont szedtem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 évig Mercilont szedtem. Kihagytam egy hónapot, most újra szedem. Jelenthet ez bármilyen problémát? Az újrakezdéskor mennyire vagyok védett? Mert azért annyira sok idő nem telt el.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, abszolut nem vagy védett, uhogy az elején még kiegészítő védekezést használjatok. Már 2 szem kihagyásával is megszűnik a védettség, ilyenkor pedig biztos.
2008. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Amúgy nem vagyok túl jól, mert nagyon fáj a hasam. De ez lehet mondjuk attól hogy kihagytam egy hónapot és most újra szedem és ezáltal felborult a hormon háztartásom?
2008. ápr. 17. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz:igen lehet, h. amiatt fáj a hasad, h. csak 1 hónapra hagytad abba a tabit és most nem tudja a szervezeted,h. mivan valójában.Nemtudom miért csináltad ezt, de legközelebb jól gondold meg, ha szüneteltetni akarod, mert 1 hónapra nem szabad!Remélem nem haragszol, nem kioktatni akartalak, csak tanácsot adni:) de nem lesz baj remélem, és mostmár szedd tovább.
2008. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna kihagynod azt az 1 hónapot! Ha akkor kezdted el szedni, amikor írja a betegtájékoztató, talán védett vagy!Ha akár csak 1 szemet elfelejtesz bevenni, már akkor megszűnik a védettség, te meg 1 hónapot hagytál ki!
2008. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszi szépen. DE elviekben ha terhes lennék akkor nem görcsölne vagy igen? csak mert nekem alul görcsöl a hasam vagy szóval ahol szokott mikor megjön. deh igaz még terhes se voltam uh nem tudhatom olyankor hogy van... amúgy nem vettem kioktatásnak...inkább köszönöm hogy válaszoltok...
2008. ápr. 18. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!