Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lyndinette 20tól? Hízás és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyndinette 20tól? Hízás és gyógyszerszedés közbe barnázás?

Figyelt kérdés
Lassan 2.5 éve szedek fogamzásgátlót.1 évig Yadine-t és utána meg Lyndinette 20-at.8 kilót híztam. Hónapok óta gyógyszerszedés közbe barnázom, de utána rendesen megjön a szokott időben. Jövő héten megyek orvoshoz.Mit tanácsoltok? Hagyjam abba? Ha újra elkezdtem szedni nem fogok hízni megint? Más is barnázott gyógyszerszedés közbe?
2012. ápr. 10. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha úgyis mész orvoshoz jövőhéten, inkább tőle kérdezd meg, hogy mit javasol.

Egyébként én nem barnáztam, de a Lindynette20-tól 14 kilót híztam. Utána abbahagytam egy évre, elkezdtem másikat (Belara) szedni, akkor nem híztam tovább, de fogyni sem bírtam. Hogy ezután milyen következmények voltak még, azzal meg nem akarlak nagyon megijeszteni.

2012. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már 5 éve szedem a Lyndinette 20-ast. Most az utolsó három megvonásos vérzésem nekem sem olyan volt, mint kellett volna. Egy héttel előbb megjött (még a tablettás napokon) és nem vérzésszerű volt, hanem nagyon minimális darabos barnázás, de két hetet kitartott. Azt mondják ez lehet attól, hogy már nme hat a tabletta. Megmondom őszintén, hogy januárba kifelejtettem egyet és az akkori barnázást betudtam annak, februárban és márciusban viszont nagyon figyeltem, de a helyzet csak rosszabb lett. Én először terhességre gondoltam, ma már nem tudom mi lehet. Szerdán megyek orvoshoz. Amúgy én is híztam tőle. Korábban 65-68 kiló között mozogtam, mostmár nem tudok 70 alá menni, akármit is teszek.
2012. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!