Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek esetleg kismama...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bobcsike kérdése:

Lehetek esetleg kismama ezekkel a tünetekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék én is csatlakozni hozzátok és tanácsot tapasztalatot szeretnék kérni a tüneteim alapján lehetek kismama? @char

Rendszeresen együtt vagyunk a Párommal és ma kellett volna megjönnie, de semmilyen jel nem utal arra, hogy meg is fog jönni!


*Egy hete kb. 3 nap délelőtt 10 óra körül hányinger volt rajtam, elég erősen!

*A múlt héten egyik délután egy szúró érzést éreztem a bal petefészek táján, azt hittem azonnal megjön, de semmi! Ez a szúró érzés nem jelentkezett többet!

*Tegnap előtt óta, minden végtagom iszonyatosan fáj, ma már hőemelkedésem is volt.

Ma délelőtt csináltam egy tesztet, mely negatív lett - mindig óra pontos a menszeszem ezért voltam izgatott és teszteltem!

Szeretnék tanácsot tapasztalatot kérni!


Köszönöm Mindenkinek!


2012. ápr. 10. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Védekeztetek?
2012. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A teszt lehet fals negatív az első pár napban, ismételd meg egy hét múlva.

A tünetek lehetnek valami vírustól is, és ugyanezen okból eltolódhatott a ciklusod.

De egyébként elég gyanús.

2012. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezek nem terhestünetek.

Hányinger- akár az éhségtől is lehet... nekem is volt 2hétig ilyen tünetem, pedig az fix, hogy nem nézek gyermekáldás elé... sőt szag és ízérzékeny is voltam, pedig semmi:D pont megvolt:D

Szúró érzés: akár az ovud is lehetett.

Végtagfájdalom, és hőemelkedés: egy kezdődő vírusfertőzést is mutathat.


Ha a teszt negatív, rá is van írva a tályékoztatóra, hogy nem jeleti 100%-re, hogy nem vagy terhes. Ha egy hét múlva sem jelentkezik a menzid ismételd meg...

A lányommal 2hét késésnél mutatta ki a teszt a terhességet, ám én tünetmentes voltam.


Üdv 2csemetés anyuka.

2012. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!