Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót ajánlaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
7 évig Tri-regolt szedtem, nem volt vele soha semmi gondom. Amikor férjemmel babát szerettünk volna és abbahagytam, a második hónapban terhes is lettem. Azóta megszületett a makk egészséges kisfiam, szóval erre sem volt rossz hatással. Most ismét szedni szeretném, de annyi sokan mondják, hogy régi gyógyszer és sokkal modernebb készítmények vannak, hogy azon gondolkoztam váltani kellene. De a váltástól is félek, mi van ha az új gyógyszer nem jön be? Tudnátok nekem tanácsot adni? Váltsak vagy ne? És milyet ajánlanátok? Olyat szeretnék ami nem drága, mondjuk olyan 5000-6000 Ft tudnék kifizetni egy 3 havi adagra. Szóval az áruk is érdekel.
2012. ápr. 10. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem kívánságműsor!

Ami bejön azt kell szedni. Amúgy a régi Tri-regol már nem azonos a mai Tri-regollal. Sőt! Fogamzásgátlási téren, a Tri-regol gyártójának vannak a legígéretesebb fejlesztései.


:P

2012. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha bevált, akkor szedd azt továbbra is.
2012. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!