Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Na szóval igen érdekes dolgot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szóval igen érdekes dolgot csináltunk a párommal! Védett valamit, vagy semmit?

Figyelt kérdés
Szóval összebújtunk egy kicsit, pharmatexel vagy megszakítással védekezünk. Nem baj ha beesik a babó. A pharmatexes doboz kiürült és egy negyednek mondható darab volt benne! Így csak ennyit használtunk és a legszebb az egészben h most volt vagy van az ovum. :) Védhetett, vagy vegyem a tesztet? :D
2012. ápr. 6. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Minek vennél tesztet, ha jöhet a baba?
2012. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha tényleg jöhet a baba,akkor felesleges ezen agyalni.Így max azért vegyél tesztet hogy kiderüljön és fel/rákészüljetek,ha kell egyáltalán:)
2012. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát....... necces.... de ha ez vigasztal, amikor tengeren voltunk, elfogyott, és pont ovukor szexeltunk, csak megszakitással, 2x is. és nem lettem terhes :)
2012. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát vehetni veheted, de még felesleges megcsinálni, ha nem telt el két hét.

Amúgy ha volt megszakítás, akkor jobb eséllyel úszod meg. De ha nem volt, akkor esélyes a terhesség. (Persze akkor sem biztos)

2012. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja az nem írtam oda, hogy nem szakítottuk meg! :D
2012. ápr. 6. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor meg esélyes, de igy se biztos.. de ha meg nem baj a baba, akkor mire föl a kérdés? :D
2012. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem volt megszakítás, akkor az a negyed darab pharmatex annyi, mint halottnak a csók. Nah jó, egy icipicivel több, de nem sokkal.

Szerintem lelkileg készülj a gyerekre. (Bár hozzáteszem, hogy ovukor, védekezés nélkül is csak 20% az esély a terhességre.)

2012. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert a hülye agyunkkal lesz ami lesz alapon feltettük az a negyed szemet, de minek? Remélem nem akadályoz meg semmit. Jövőhónapban már teljes bevetéssel rajta leszünk, de ha most összejön az a legjobb!!!! :)
2012. ápr. 6. 16:54
 9/9 anonim ***** válasza:

engem 2 dolog érdekelne?

1 mi a szarnak védekeztek, ha jöhet a baba? (pláne mi a szarnak költötök egy vagyont pharmatexre, ha használni se tudjátok)

2 a negyed darab hogy keletkezett? mi történt a maradék 3/4-del?

2012. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!