Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszert mindenhol ki kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszert mindenhol ki kell kérni, vagy polcon is van?

Figyelt kérdés

Kissebb boltokban ki kell kérni, de pl tescoba polcról lehet venni nem? Gondolom a samponoknál, meg ilyeneknél kell majd nézelődnöm 18/F


..Illetve még annyi, hogy honnan tudom milyen méret kell nekem? vegyek mindegyikből, vagy hogy? xD


2012. ápr. 5. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
hát.. probalgasd.. sztem ha atlagos akkor barmelyik jo lesz, a durex elitte az kicsi... :D
2012. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban, DM-ben a polcon van.
2012. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen...pl. Tescoba vagy egyéb nagyobb üzletekben a polcról is le lehet venni :D és jól mondtad...a tisztálkodási eszközök fele kell keresned.

A mérettel pedig ne foglalkozz, ilyen tekintetben bármelyik jó lesz, mivel nyúlnak. (Hacsak nem olyan nagyon kicsi vagy gigászi nagy a péniszed :D de nem hinném)

2012. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egyet simán és jó lesz,ez nem ruha,a nagy többségnek megfelel.Miért baj az ha kérni kell?
2012. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesco expressnél én eladók mögött szoktam látni, ott kérni kell, nagy tesco, auchannél, dm-rossmannál levehető polcról.
2012. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a kassza mellett is van mindig...
2012. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Auchan-ban legtöbbször az after shave-ek mellett van minden ami ilyen szituhoz kell;)

Méretben meg nem tudok segíteni,mert még egyszer sem néztem meg melyik milyen méret:)

2012. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi srácok!:) Furkó Lurkó kérdésére a válasz: Egyáltalán nembaj, de ha már választani lehet, akk ink leveszem a polcról x)
2012. ápr. 6. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!