Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális hogy alig van menstru...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy alig van menstruációm fogamzásgátló tabletta mellett?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedek belara tablettát és a mostani menstruációm szokatlanul kevés volt, szinte egyáltalán nem csak pár csepp. Ami azért is furcsa mert az előző hónapban olyan sok volt és sokáig tartott mint mielőtt nem szedtem. Ugye nem azért van mert esetleg terhes vagyok?
2008. ápr. 15. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kevés van tabi mellett, de mindig uugy. ha eddigi tabis hónapjaidtól szokatlanul kevés volt most, akkor sztem csinálj azért egy tesztet, mert a tabi mellett elméletben uolyannak kéne lennie, nekem legalábbis uolyan. Kivéve, amikor gyógyszert váltottam.
2008. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon kevés volt(4 napig tartott,és slig telt meg 1-2 normál tampon),aztán mikor abbahagytam,pótolta a kimaradt 2 évet...Még csak most szokja a szervezeted a tabit.

Ha nagyon kételkedsz a mensi után egy héttel csinálj egy tesztet,és megnyugszol.

2008. ápr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tesztet én is javaslom,m ert bár a tabi mellett jellmező, hogy csökken a vérzés mennyiésge és ideje is, de nem egyik hónapról a másikra ilyen drasztikusan, hanem idővel egyre kevesebb lesz.

És mindenképp szólj a dokinak, ha mindig iylen kevés a mensid, vagy csökken, mert tudnia kell róla.

2008. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy közrejátszik az is hogy még szokja a szervezetem, mert előtte mercilont szedtem. Biztos ami biztos csinálok egy tesztet és ha legközelebb is ilyen kevés lesz a mensim akkormegkérdezem a dokimat! Köszi a válaszokat!
2008. ápr. 16. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!