Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mi a legolcsóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legolcsóbb fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Eddig gumit használtunk, de nem valami olcsó+egy délután többet is ellövünk...anyagilag meg nem vagyunk annyira eleresztve, hogy hosszabb távon így menjen ezzel a módszerrel. Köszi a válaszokat!:)
2012. ápr. 3. 21:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
de a cypromixet elvileg nem adják csak fogamzásgátlásra. gyakorlatilag nem tudom.
2012. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ajanlgassatok csak a cypromixet... Attol, hogy ti tonkre akarjatok tenni a szervezeteteket, nem kell mast is erre buzditani.


Kulonben a cypromixet max fel evig lehet hasznalni, kuraszeruen. Mivel (meg a betegtajekoztato is irja!!) elsosorban fogamzasgatlasra hasznalni nem szabad!


Kerdezo: szerintem is tabi, de 5000 ft ala ne menj, mert azokban rengeteg hormon van, mivel a tb tamogatja.

2012. ápr. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%
Cypromix-et szedek én is. És semmi bajom tőle. 2900 Ft körül van, de van rajta TB támogatás is, így 2300 3 havi adag.
2012. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Anyukám a tabletták miatt hízott meg. meg olyanokat túl sok veszélyes dolgokat hallottam róluk.

van valaki aki használ helyileg alkalmazható fogamzásgátlókat?

2012. ápr. 4. 18:36
 15/20 anonim ***** válasza:
26%
Pharmatex és társai elég rizikósak, elég nagy a teherbeesés esélye mellettük, ha meg idő előtt kiveszi mindig, az meg nem olyan jó. Esetleg hüvelygyűrű?
2012. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

a hüvelygyűrűt nem javasolta a nőgyógyászom(fokozott trombózisra való hajlam miatt) +gyakori a hüvelygomba is nálam.:S

pedig jobban megérné mert 3000ft körül lenne egy hónapban...

2012. ápr. 4. 19:05
 17/20 anonim ***** válasza:

Miért lettem lepontozva? Mi a gond a pesszáriummal?

Évente egyszer kell megvenni. Nem drága. Nem lehet tőle meghízni. Nem lesz tőle hüvelygomba. Nem olyan rizikós mint a pharmatexes dolgok.

2012. ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Utolsó! te használsz pesszáriumot? azt hallottam első évben még 12%os is lehet a teherbeesés esélye.utána persze lecsökken 3-5%ra de ez a 12%nagyon rizikósnak tűnik nekem.

meg a felhelyezésétől picit idegenkedek. van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2012. ápr. 5. 10:40
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem, óvszert használunk. Csak elgondolkodtam, hogy idővel ha váltanánk akkor mire kéne. És a pesszáriumot ajánlották. Az első évben tényleg rizikós, én mindenképpen használnék még mellé valami mást is.
2012. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Megkérdezem a nőgyógyászom, hogy ajánlja e az én esetemben.

Köszönöm a választ!

2012. ápr. 6. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!