Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15éves vagyok most vesztettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cinti9701 kérdése:

15éves vagyok most vesztettem el a szüzességem védekeztünk de ki szakadt az xxl-es gumi és elment bennem mit tegyek? Elmentem nögyógyászhoz. De nagyon félek, hogy teherbe ejtett

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

1. Kefélés helyett inkább a helyesírási szabályzatot kellene tanulmányoznod.

2. Ha elmentél nőgyógyászhoz, miért nem írattál esemény utáni tablettát? Ilyenkor az a megoldás, 72 órán belül hatásos.

2012. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Gumi meret xxl??? Mik vannak..gondolom legorgette vegig es oda volt irva..:))))
2012. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát 1. Kommentelö már nem a 70években élünk itt már 12évesen szexelnek..
2012. márc. 29. 08:45
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

szerintem neked is viszket a pics_ád...

15 évesen már szopod a faxt meg bennem járkál ki-be?


hát ha tényleg terhes lettél akkor ennyit erről...

nem valószínű, de ha került beléd sperma akkor az lettél.

2012. márc. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
kedves kérdező, elég nagy probléma, hogy 12 évesen már "sexelnek"
2012. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

15 évesen eleve nem dugnod kellene. Másfelől mi az, hogy "elszakadt az xxl-es gumi". Tudtommal ez unisex egy méret, legfeljebb a barátod átbaszott, hogy neki mekkora nagy már, és ennél jobbat az életben nem találsz. Az igazán nagy szerszámok fájdalmasak inkább.

Egyébként nem szakad el, ha jól helyezitek fel! A végét össze kell csippenteni két ujjal, hogy ne kerüljön oda levegő - másképpen igen, el fog szakadni.

Ha terhes vagy, egyébként megérdemled. Meg a barátod is. Viszket a farka, és nincs két keze?

2012. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Kérdező!


Kaptál esemény utáni tablettát a nőgyógyásztól? Ha nem, akkor SOS-ben menj el egy olyan rendelőbe vagy kórházba, ahol van sürgősségi fogamzásgátlás és kérj receptet a tablettára. Nem írtad, mikor történt a dolog, de a szex után 72 órán belül van lehetőséged, hogy hozzájuss a tablettához.


27/L

2012. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Hát gratulálok nektek! Ha ilyen éretlenül csináljátok, és nem értetek a gumi helyes használatához sem, hát viseld a következményeket. Ha orvoshoz mentél ő nem állapította meg, hogy terhes vagy-e?

Nem utolsó sorban grat. a szüleidhez is. Az én lányom 13 éves, de esze ágában sincs még szexelni. Sokat beszélgetek vele, és majd minden kérdésére válaszolni fogok, ha eljön az ideje.

Nem vagyok egy szigorú szülő, és modern gondolkodású vagyok, de azért mindennek eljön a maga ideje.

A lányomat szerencsére még nem érdeklik ilyen mértékben a fiúk, még csak megnézi ki tetszik neki.

Mondtam neki, hogy szerintem ennyi idős korban már ismerkedhetne fiúkkal, bizonyos kereteken belül, de még nincs igénye rá. Ennek örülök is, mert aki korán kezdi a szexuális életet, az hamar kiég, és már 18-20 évesen nem érdekli a szex.

2012. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

Micsoda álszent gyökerek válaszolgattak!

Ezért írjon az ember lánya ide kérdést?!

Amúgy előző, te aztán nagyon el vagy tévedve, a lányod már szexel, mint az állat, csak téged ne avat be a dologba! Ezt megszívtad. Ja és nincs semmi baj azzal, ha 12-13 évesek szexelnek. Ennyi idősen a legjobb csinálni. Csak védekezzenek, ez a lényeg.


Kedves kérdező, hát neked nem tudok mit mondani, mert régi a kérdés, nem aktuális. A többi válaszolónak nem volt joga, hogy lecsesszen, mert ti védekeztetek, csak baleset történt! Ez nem ugyanaz, mintha nem védekeztél volna. És mi történt? Sikerült megúszni a dolgot?


És ne hallgass a sok prűd gyökérre, csak pontozd le őket, ahogy kell. :) Szexelj, és élvezd az életet, egyszer vagy fiatal!

2013. ápr. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

12-13 évesen nem csak az a lényeg, hogy védekezzenek, mert később mentálisan sok esetben torzul az illető személyisége, épp azért, mert nem tudja felfogni, mit csinál, mik a következményei, stb-stb-stb.


Másrészt annak gratulálok, aki ki van bukva, hogy orvoshoz mentél, és az nem nézte meg, terhes vagy-e. Még a terhességi teszt is csak kb. 2-3 hét után működik, az orvos mit csináljon? "aha, egy-két sejtecske van itt..."


Esemény utáni tableszt asszem nem adhatnak ki 18 alatt, vagy max szülői felelősségre, mert piszok erős hormonkészítmény, és egy 12-16 éves szervezetét hazavágja keményen.

2013. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!