Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spiralt hasznalok mi a velemen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spiralt hasznalok mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Van ket kisgyerekem es most derult ki,hogy tobbet nem szedhetek fogamzasgatlo tablettat,a doki spiralt javasol es kivancsi lennek mi a velemenye annak aki hasznalja.A Mirenatol picit tartok a hormon tartalom miatt,mert nekem a tabletta is negativan befolyasolta a libidomat.Varom valaszaitokat,tapasztalatokat.
2012. márc. 21. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Csúnya és undok vagyok: azzal ugye tisztában vagy, hogy a spirál felhelyezésével minden egyes hónapba vetélésnek veted alá magad? tehát a megtermékenyített petesejtet kilöki a méhedből. Gondolom erről a doki nem tájékoztatott.

Nem vagyok vallásos, de én ezzel a tudattal nem tudnék együtt élni.


[link]

2012. márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
23.43. Igen, csúnya és undok vagy! A cél, hogy ne legyen több terhesség! És ha téged ez a tudat zavar, akkor ne használj spirált, de másokat ne akarj lebeszélni róla!
2012. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat engem sem szorakoztat a dolog,csak sajnos nagyon rossz lett a maj funkciom es nincs sok valasztasi lehetosegem...
2012. márc. 22. 00:22
 4/8 anonim ***** válasza:
hat a tabi az egy kalap sz.r.. mindent csak tönkretesz.. a spiráltól én is irtózok, ezért pharmatexet megszakitással, vagy naptármódszerrel hasznaljuk, 1o hónapja, és nincs gond :)
2012. márc. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első:

Mi az, hogy "minden egyes hónapban vetélésnek veted alá magad?"

1. Baromira nem termékenyül meg minden egyes hónapban a petesejt.

2. A spirált a beágyazódást akadályozza, terhességről pedig onnantól kezdve beszélünk, hogy a zigóta beágyazódott. Ha terhesség sem jött létre, akkor mégis hogy a francba lehetne vetélés?

3. Azt tudod, hogy a tablettának is van ilyen hatása? Amellett, hogy meggátolja a peteérést, elvékonyítja a nyálkahártyát is, hogy ha esetleg mégis történik peteérés, akkor ne tudjon beágyazódni.

2012. márc. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Blablabla...gondoltam, hogy a sok okos rögtön megtámad!

Csak annyit írtam, hogy én nem tudnék ezzel a tudattal élni, és hogy a dokik nem igazán szoktak ezekről a dolgokról felvilágosítani.

Terhességről pedig akkor beszélünk, amikor a petesejt megtermékenyült. De te biztos szülés-nőgyógyász vagy, és jobban tudod, mint más olyanok, akik éveket tanultak ebben a szakmában...


Kérdező: Nem rosszból írtam, csak leírtam a véleményemet. Elég rossz lehet neked az, hogy a májadat így tönkre vágta a gyógyszer. :( Nem tudom, hogy vannak e egyéb alternatívák, de az biztos, hogy a spirált sem bírja mindenki szervezete, és sokszor károsabb következményekkel járhat, mint a bogyózás.

2012. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

És mi van a gumival?

Vagy talán neked is olyan az uracskád, hogy utálja a gumit? Mert ha esetleg ezzel jön, akkor kérdezd meg tőle, hogy azt nem utálja, hogy te beteg lettél a fog.gátló miatt?


Sajnos az a tapasztalatom, hogy sok idióta pasi akkor sem hajlandó egy csepp áldozatot sem hozni a "szeretett" nőért, amikor az a halálán van. A lényeg, hogy neki legyen teljes érzés a szex, az nem számít, hogy a másik esetleg ebbe beledöglik...

2012. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem kellene ezt a pasikra kenni. gumival védekeztem tizenévesen :D most találtam 1 tapasztalt pasit, aki tudja magát kontrollálni, és jéééé, nem lettem terhes.. nem csak a gumi meg a tabi van. pharmatex, naptárkmódszer, ezek kombinálva megszakitással, ez nekünk a tuti :)
2012. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!