Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Mikor vegezzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Mikor vegezzek terhessegi tesztet?

Figyelt kérdés
Az elmult honapban az utolso mensesi (februar21) napom egyutt voltunk, de tortent egy kis baki, lecsuszott a gumi, velemeyunk szerint nem tortenhetet gond, de kovetkezo nap bevetem egy 72oras tabletat azt kovetoen a 12orara a masodik tabletataz egyhettol szamolva 1hetre barnas folyasom volt. Es most marcius6an kellett volna
2012. márc. 18. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű kissé összezavarta ciklusodat a nagy mennyiségű hormon,talán kell egy kis idő míg visszaáll a normás kerékvágásba,lehetnek ilyen mellékhatások. De ha bevetted akkor,kizárt,hogy terhes legyél.
2012. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes.

Viszont a 72 órás tabletta összezavarhatta annyira a tested, hogy amiatt nem jött meg... holnap vegyél tesztet, csináld meg, hogy megnyugodj.

2012. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt szögezzük le, hogy biztos csak a halál! A gumi óvszeren is rajta van, hogy 988-ban biztonságos...az esemény utáni sem 100%. Lehet, hogy csak minden 100.000. nőnél nem válik be,de már akkor ugye nem mondhatjuk rá, hogy 100%-os.

Sokan pecsételős és/vagy barnás folyásról számoltak be a 72órás beszedése után. TEhát ez normális. Mivel előbb kényszerítetted a szervezeted a menszeszre,mint ahogy Ő szerette volna, így nem fog akkor megjönni,mikor te szeretetnéd (márc.6),majd megjön ha úgy gondolja itt az ideje.

2012. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*98%-ban
2012. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kosoznomom szepen a valaszokat, ma azaz marcius19en van 33 nap az utolso mensesemmtol, ami februar 16 at jelent akkor jott meg utoljara
2012. márc. 19. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!