Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A novynette fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A novynette fogamzásgátlótól valakinek feszült vagy nőtt a melle? És beállt tőle a vérzésetek, vagy volt valami tékony, vagy kevésbé kellemes hatása?

Figyelt kérdés
Csakmert nekem eddig mnidegyiktől fájt a mellem és feszült, lehet víz visszatartó hatásuk van, néha leég elviselhetetlen. Tudom mnidenki szervezetére máshogy hat, de talán a többségre lehet hallgatni.
2009. jún. 11. 00:47
 1/7 A kérdező kommentje:

elnézést, jótékonyat szerettem volna írni, de úgyis értitek


én ki szeretném kerülni azokat a bogyókat, amitől gyakran feszül, nől a mell, mert nekem nagy és fáj, kizárásos alapon már tudnék találgatni

2009. jún. 11. 01:16
 2/7 anonim válasza:
Szia!Én szedtem 4 évig, nem volt tőle semmi bajom, és panaszom. A vérzés is szépen beállt. Most rendetlenkedik, ahogy abbahagytam, mert babát szeretnénk. Szerintem szedjed nyugodtan.
2009. jún. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én kb4éve szedem. Semmi gondom nincs vele, sőt, kevésbé vannak görcseim, pontos a ciklusom-szinte órára pontosan megjön és a pattijaim száma is csökkent, cicifeszülést nem éreztem. Szóval csakis jót tudok róla mondani :D
2009. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nekem a szénanáthám miatt írta fel ezt annó a doki, soha semmi panaszom nem volt rá, szedtem 8 évig, a családtervezéskor abbahagytam, van egy 8 hónapos fiam és ha már nem lesz tejem megint azt fogom szedni, addig elvagyok az injekciós fogamzásgátlóval. Jaj még annyi h előtte nekem olyan ciklusom volt h 15 napos-34 naposig minden volt...csak szabályos nem. De a gyógyszertől beállt szépen.
2009. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem többször is két három hónapig nem volt vérzésem, régen meg volt, hogy két hétig tartott. 23 vagyok, mai napig nem állt be, se gyógyszer ánlkül, se al indynette től, se a trinordioltól

Még nem váltottam ki, de hány fázisu ez a gyógyszer, mire szokták pontosan felírni (pl patikra, hízás ellen stb) és mennyi és milyen hormonokat tartalmaz? Remélem ettől tényleg beáll. most barűátcserjés kapszulát szedek, elvileg az progreszteron termelést segít elő, most megjött a vérzésem, de csak két három napos volt és inkább csak barnázás, meg pecsételő vérzés.

Nem tudom a bogyó meg ez a táplálék kiegészítő együtt hathat e, mert utóbbinak nincs mellékhatása azt tudom.

Olyan mellékhatás isk ijöhet egy fogaímzásgátlón, ami nincs a betegtájékoztatóba írva? És akármelyiktől ljöhetk i gomba, vagy csak bizonyos fajtáktól? esetleg ez genetika függő kiből mit váét ki? És kainek esetleg PCOS betegsége van amellett is lehet fogamzásgátlót szedni, vagy esdetleg a bogyók stabilizálhatják a betegséget? Mert olyan gyanús vagyok, de még nincs megállapítva.

2009. jún. 11. 17:45
 6/7 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Nem tudsz rákeresni a neten az összetevőkre? Sajna nekem már nincs meg a leírása. De pl az injekciósomnak így néztem utána. V kérdezz meg egy jó patikust aki normális és akar is segíteni.
2009. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

de megvan, de sajna mniden oldalon mást írnak, dem nidegy, az még nem tuti h használ is

kösz a válaszokat, várok még sokat.

2009. jún. 13. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!