Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy a legbiztosabb vedekezes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a legbiztosabb vedekezes?

Figyelt kérdés

nagyon felek hogy esetleg teherbe esek,ami nem lenne jo,mert 17 vagyok,es a szuleim nem tudjak h mar egyutt voltam a baratommal..ahoz tulzottan kislanynak tartanak..es felek,hogy nehogy esetle ugy deruljon ki hogy mar nem vagyok szuz,hogy teherbe esek..:S

a baratom szerint a legbiztonsagosabb a ''kikapos'' modszer,mert h o tudja mikor megy el es akkor kiveszi,de en legutobb ugy bepanikoltam h talan belem elvezett,hogy 72 oras gyogyszert vettem be..o biztos benne h felesleges volt es nem is igen hagyta h bevegyem..de nemtudom h mit tehetnek,hogy lenne a legbiztonsagosabb a vedekezes,mert fogamzasgatlot nem tudnak venni,olyat amit a doki ir mert felek h valahogy a szuleim megtudnak..szoval ez a lehetoseg ki van zarva..szerintetek mi a legbiztonsagosabb? en mar arra is gondoltam h ovszer+ a kikapos modszer..de ez mar nevetsegesnek tunik..:(



2012. márc. 7. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

az a "kikapos" lóf@szt se ér.

gumi és meg van oldva minden

2012. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt/ legyszi kort es nemet is irjatok
2012. márc. 7. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:

1. azt úgy hívják, hogy megszakításos módszer, és olvas utánna, ez a legmegbízhatatlanabbak közé tartozik.

Az óvszer magában, ha normálisan használjátok, akkor elég.

2012. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kikapós módzser a legjobb,ha véletlen terhes akarsz maradni, védekezésként nem ér semmit. Azt lehet, hogy érzni, hogy mikor megy el, de már elötte is lehetnek az elöváladékban is spermiumok, amik közül egyetlen egy is elég a terhességhez.

Az óvszer elég jó, ha mindketten megbizhatóan alkalmazzátok, ahogy kell, az együttlét elsö pillanatától (az, hogy elöször kicsit anélkül bedugja, majd csak akkor huzza fel, ha már a vége felé jár, szintén nem megbizható dolog).

A 72 órás nem jó ötlet, mert borzasztóan sok hormon van benne, ez csak vészmegoldásként jöhet szóba.


Menj el nögyógyászhoz, ott ha az orvos szerint elég fejlett meg egészséges vagy, akkor felirhat fogamzásgátlót - ez ugyanis a legbiztosabb. A szüleid nem tudhatják meg, mert az orvost (meg az összes ott dolgozót) köti a titoktartás, senkinek sem mondhatják meg, hogy te voltál-e ott, és miért.

De a barátodnak sem ártana, ha tájékozódna a fogamzásgátlási módszerekröl, mert igy igen hamar apuka lesz akarata ellenére.

2012. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van egy olyan dolog, hogy pearl index. Ez egy szám, ami azt mutatja, hogy adott védekezési módszer mellett 100 nőből egy év alatt mennyi lesz terhes.

Ha megnézed, akkor látatod, hogy az összes módszer közül az a LEGROSSZABB, amit ti használtok (megszakított közösülés). Ennél gyakorlatilag MINDEN biztonságosabb.


17 évesen már nem vagy gyerek, a nőgyógyász nem mondja el anyádnak, ha tablettát íratsz.

De ott van az óvszer is, ami az egyik legmegbízhatóbb módszer és ráadásul orvos sem kell hozzá.


A legbiztonságosabb meg az, ha nem szexelsz egyáltalán. Akkor tuti nem leszel terhes.

Ha szexelsz, akkor mindig benne van a pakliban, hogy teherbe esel.

Ha biztosra akarsz menni, akkor a tablettát és a gumit kombinálod.


A megszakítást felejtsd el, egy kalap szar!

2012. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 17:07

szerinted nem azt írtam, hogy sz@rt se ér ?? azért irtam ugy hogy kikapos és idézőjelek közé, mert a kedves kérdező így írta le. nem akartam, hogy visszakérdezzen, hogy mi az a megszakitásos módszer.

18/f

2012. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! a tanacsokat megfogadom!
2012. márc. 7. 17:41
 8/8 anonim válasza:
pl ha nem csinálod..
2012. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!