Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet gumi nélkül, ha szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet gumi nélkül, ha szedek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni,hogy ha szedek fogamzásgátló tablettát,lehet gumi nélkül szexelni?Vagy úgy is rizikós?Persze nem élvez majd belém,így nem is lehet nagy gond.Az egyik barátnőmék is gumi nélkül csinálják,csak bogyót szed a csaj,és semmi gond nincs náluk.Ez csak "szerencse" lehet?..inkább használjunk gumit mindig?:/ Válaszokat előre is köszönöm. :3
2012. márc. 3. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor akár beléd is élvezhet, de akkor hatásos csak, ha rendesen szeded, ahogy kell!
2012. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Egyszerűen nem fog bemenni.

2012. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló tabletta éppen arra való, hogy kiváltsa a gumit. Elvileg ha rendesen szeded nem lehetsz terhes, akkor sem ha beléd élvez a párod. Ha viszont gyakran cserélsz partnert, akkor nem tanácsos óvszer nélkül szexelni, mert bármilyen fertőzést összeszedhetsz.
2012. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon ne szedj még tabit szerintem.
2012. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mikor tabit szedsz, nem érik be petesejt és csak imitálod a havi ciklust. Ebből kifolyólag teljesen felesleges a gumi. Persze hibaszázaléka a fogamzásgátlóknak is van, de míg tartod az orvos utasításait és rendszeresen szeded, addig sokkal hatásosabb védelmet nyújt mint a gumi.


Röviden: arra találták ki, hogy lehessen

2012. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, amúgy hány éves vagy? Én annyira nem tudom hogy ez mitől van, de pár ismerősöm nagyon meghízott miután elkezdtek fogamzásgátlót szedni! akár 10 kilót is...
2012. márc. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Használjatok gumit, mert a tabletta nem véd a betegségek ellen.
2012. márc. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de szerinted mégis mire való a fogamzásgátló???? Az orvos aki felírta nem világosított fel?
2012. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok..és tisztában vagyok vele,hogy ha szedek tablettát nem eshetek teherbe olyan könnyen..mert én azt is hallottam,hogy hiába szedem,akkor se annyira biztonságos..akkor is teherbe lehet esni.És amúgy már szedtem tabit,nem ez lenne az első.
2012. márc. 3. 23:51
 10/13 anonim ***** válasza:

15 évesen nem is írhatják még fel neked a tablettát, túl fiatal vagy hozzá.

Másrészről, már bocs, de ha ennyire nem tudsz erről semmit, akkor meg pláne. A tabletta kiváltja a gumit, azért hívják fogamzásgátlónak, a teherbeesés esélye nagyon minimális, ha rendesen szedi az ember, tehát nem szerencse kérdése.

2012. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!