Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon terhes lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon terhes lehet?

Figyelt kérdés
A menzeszem már 20 napja késik kb.Nem szokott ennyit.Nem érzem h terhes lennék,mindig óvszerrel védekezek,nem volt semmi baleset.Csináltam most este egy tesztet és negativ lett.Téved a teszt? Érdemes reggel is csinálni?
2012. febr. 28. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemes nőgyógyászhoz menni, mert valami gond tuti van
2012. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet h csak kihagy? Azt irják az normális.
2012. febr. 28. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvégzel egy szájbab*szott tesztet reggeli első vizeletből aktus utáni 14.napon már mutat biztos negatívat vagy pozitívat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Előfordulhat akár egy hónapos kihagyás is, de azért érdemes elmenni egy nőgyógyászhoz. Az a biztos, amit az orvos mond - mi csak kuruzsolni tudunk. :-)


Pedro

2012. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mivel azt írtad, hogy "kb." 20 napot késik a menstruációd, így gyanítom, hogy eddig sem volt rendszeres. Lehet hormonzavarod, de előfordulhat terhesség is (csak a szexmentes élet nyújt 100 % biztonságot a nem kívánt terhességek ellen). Szerintem hagyd a tesztet és menj el mihamarabb egy nőgyógyászhoz. Lehet nincs baj, de nem árt az elővigyázatosság!
2012. febr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha a teszt negatív akk. nem lehetsz. Nekem volt h. 58 napot késett...
2012. febr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!