Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől késhet a menstruációm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ambivalent_spirit kérdése:

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves vagyok és már egy hete késik a menstruációm. Eléggé stresszelek, mert 3 napja szeretkezés közben lecsúszott a gumi, de ezt azonnal nem vettük észre, és a barátom ezután megujjazott. Utána észrevettük, hogy a combomra folyt a sperma. Mivel lehet, hogy onnan felvitte az ujjával, meg nem is tudtuk, hogy mikor és hol csúszott le, ezért inkább vettünk egy Escapelle sürgősségi tablettát, amit ez aktus után kb. 7 órával bevettem. Már ezen a napon is 4 napos késésben volt a menstruációm, pedig pontos szokott lenni. Bár, decemberben híztam is 5 kilót és sokat idegeskedtem a munkahelyem miatt, akkor késett 4 napot. Köv. hónapban viszont rendesen jött meg, most ezért félek, mert mi van, ha már akkor terhes voltam, amikor bevettem az Escapellét? Egyébként már egy hónapja puffadok, ez is bizonytalanná tett.

Ma csináltam egy Wondfo HCG-line-os tesztet, de abszolút negatív lett. Most akkor késhet a stressztől is, az Escapelle talán még jobban késlelteti? Valakinek van hasonló tapasztalata?

Úgy terveztem, hogy várok kb. egy hetet, ha akkor sem jön meg, veszek még egy tesztet.


Bocsi, ha zavarosan írtam, de aggódom. :)


Előre is köszi a válaszokat!


2012. febr. 28. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nem ment el benned.. és be is vetted a tabit.. mi kell még? :D a tabi zavart be, nem vagy terhes!!
2012. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Óvszerben ment el, miközben bennem volt. Kicsit úgymaradtunk egy helyben, ezután kivette. Megujjazott, és mondtam, hogy furcsán sok a nedvesség. Megnéztük, és közvetlenül a nemi szervem alatti részen a belső combomra rá volt folyva. Igazából attól félek, hogy korábban lettem terhes, mint ahogy ez történt. Jól van, tudom túldramatizálom. Akkor inkább várok. :D
2012. febr. 28. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:

ha decemberben terhes lettél volna már, akkor a teszt most mindenképpen pozitívat mutatott volna

az Escapelle megzavarhatja a ciklusod, de szerintem is ismételd meg a tesztet egy hét múlva, ha nem jön meg addigra, és ha negatív, és a következő menzeszeddel is gond van, akkor fordulj orvoshoz

2012. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmm, köszönöm. Azt nem is gondoltam, hogy decemberben terhes lettem volna. Azért írtam, hogy előfordult már, hogy stressz miatt késett. Szóval, ez akár most is előfordulhat, de ennyire még sohasem késett.
2012. febr. 28. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!