Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen okokból késhet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okokból késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
nemszedek fog.gátlót, akkor mi befolyásolja? vedekeztünk mindig, de izgulok , hogy milehet :O
2011. júl. 24. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
stressz
2011. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem szedtem fogamzásgátlót, és óvszerrel védekeztünk, nekem mindig késett. Volt amikor 11 (!) napot. Teljesen kétségbe voltam esve. Minden hónapban késett, és nem tudtam megszokni. :/ Ezért lett a gyógyszer. Szvl sztem is a stressz.
2011. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nekem mindig 3-5 nappal jőtt meg amióta csak beállt :O

hnap lenne teljesen időben :\\ és ezért furcsa :\\ de pettingtől nem eshettem teherbe igaz?

2011. júl. 24. 21:20
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet h eltévedt útközbe :D
2011. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
a menstruáció nagyon sok mindentől késhet... hormonzavar, terhesség, felfázás, idegesség, valamilyen másik tabletta mellékhatása stb... minden ilyen esetben nőgyógyászhoz kell menni és ott kiderül :)
2011. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"minekaz... válasza:


lehet h eltévedt útközbe :D"


Pont ezt akartam írni, és mikor belépve megláttam, hogy már megelőztél egy világ omlott össze bennem :(

2011. júl. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
bennemis.. h mégegy idióta válasz :\\
2011. júl. 27. 00:32
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem most késik 8 napja, mi is mindig védekeztünk sose volt gond, de paráztam. ma teszteltem, negatív lett, ez kicsit megnyugtatott :) Gabriel teszt gyógyszertárban 850 volt. ha gondolod csinálj te is, hátha megnyugszol.


amúgy tényleg rengeteg dologtól késhet. nyugi :)


17/L


ja, amúgy én elmegyek nőgyógyászhoz, és szerintem iratok fel fogamzásgátlót, hogy beálljon, mert ez nem normális, hogy 5 év után se jó.. és azt szokták mondani 1 hét késés még normális :)

2011. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszii az utólsónaak :)) nekem csak 2 napja de már egy hete izgulok (mindig elöbbjön ) várokmég és tesztelek :O
2011. júl. 27. 00:37
 10/12 anonim válasza:

na idegeskedj! nekem is késik, már jó ideje :S de én nagyon sokat stresszelek hogy a barátommal minden rendben legyen :)

mi is csak pettingeltünk, le nem feküdtünk, de én iss idegeskedek eleget :D

valószínű te is sokat stresszelsz, vagy nem alszod kimagad, gyógyszer miatt, vagy sok kávét iszol, ha tudod, hogy semmi nem lehet, ne idegeskedj :)

2011. júl. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!