Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi az átlag áruk a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az átlag áruk a fogamzásgátló tablettáknak?

Figyelt kérdés
Készülök menni majd nőgyógyászhoz felíratni tablettákat, de nem tudom, hogy mennyibe fog majd kerülni kb., illetve meg szeretném még kérdezni tőletek, hogy hogyan megy pontosan a tabletta szedése? Hallottam, hogy csak az első levél elfogyasztása után kezd hatni? Hogyan kell elképzelni a fogyasztást, naponta hányszor? Egy levél mennyi ideig elég? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 28. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Okosnak akarsz tünni a doki előtt vagy ezt most miért itt kérdezed és nem tőle?
2012. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok okosnak tűnni, csak tudni szeretném. Az árat már most szeretném kb. tudni, a többit csak mellékesen írtam oda, hogy ha van egy-két normális ember ezen az oldalon, hogy akkor válaszoljanak rá. A dokitól is ugyan úgy megkérdezném, nem vagyok az az okoskodó típus.
2012. febr. 28. 12:57
 3/9 mmT ***** válasza:

A doki általában 3 hónapra elegendő tabit ír fel.

Napi 1 bogyót kell bevbenni azonos időpontban.

A menstruáció első napján kell elkezdeni szedni először. Azt szeded 3 hétig, majd 1 hét szünet. Ez az 1 hét szünetben fog megjönni. Aztán kezdesz egy újabb levelet. 3 hét szedés, 1 hész szünet, míg menstruálsz. Napra pontosan be fog állni a ciklusod.

Az ára változó 3.OOO-9.OOO Ft között a 3 hónapra.

Van olyan tabi, amire azt mondják, h már pár nap szedés után véd. 1O évvel ezelőtt nekem azt mondták, h az első hónapban még nem véd. A biztosra akarsz menni, akkor az első levél alatt még védekezzetek.

2012. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6/7 ezer ft 3 hóra egy középárkategóriás
2012. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elvileg ha a menstruációd első napjától szeded, már azonnal hat, ha a 3-5. nap között kezded el szedni, kell két hét a tájékoztató szt. de a doki és mindenki azt mondja h várd ki az első hónapot, az a legbiztosabb.
2012. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én gyógyszerem asszem 6125 Ft. Legutóbb vmi ilyesmi összegért vettem. (Lindynette)

De korábban symiciát szedtem, az csak 5900Ft volt, amit még ismerek a miligest asszem az is 6000 körül van a yasminelle 7200... van ennél olcsóbb 3-4 ezres és drágább is 8-9ezerért, sőt egyszer olvastam neten, hogy van 17 ezer forintos fogamzásgátló, az fogalmam sincs mit tud, de olyat biztos nem szednék az ára miatt. :D

Szóval az ár változó, de ilyesmik.

A tabletta szedésének menetét meg a dokitól kérdezd, ő részletesen el kell, hogy mondja, ha nem érted, akkor is inkább a tájékoztatót olvasd el, mert itt mindenféle baromságokat szoktak írni, ahogy látom...

2012. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
naponta egyet kell bevenned három hétig, közel azonos időpontban. ha egy kimarad 12 órán belül pótolhatod, később semmiképp ne vegyél be duplát! ezek után egy hét szünetet kell tartanod (ezalatt kell megjönnie a menstruációdnak), majd kezdheted a következő levél szedését
2012. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-3ezer forint/hó


Nekem többféle fog.gátlóm volt már,2500-2800ft/hóba kerültek,de mivel 3havi adagokat változzam ki,így 7500-8000ft-ba kerültek.


1levél 1havi adag.Napi egyet kell beszedni,21napig,utána 7nap szünet.

2012. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

itt egy betegtájékoztató, olvasd el:

[link]

2012. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!