Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy létezik ilyen? Ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezik ilyen? Ilyen megbízhatatlan a durex?

Figyelt kérdés

2 nap eltéréssel 2 fajta durex (classic, love) óvszer szakadt ki. Hiába használunk síkosítót mellette, egyszerűen kiszárad és a síkosító (nem egy gagyit, hanem szexshopból származó szilinkonosat használunk, ami gumival is használható) sem tudja megnedvesíteni, olyan pocsék gumiból van.

Meddig szabad használni 1 gumit 1 aktus alatt? Lehet az is baj volt, hogy 1 óra hosszáig nyüstöltük (nem vadan, csak átlagosan)?


2009. jún. 7. 15:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát azért 120ból ha nem szakadt el egy sem, az jó... viszont ha nagyon száraz a csaj, akkor kidörzsölődhet a koton.. Mi úgy szoktuk, hogy gumival csináljuk végig, mikor majdnem elmegy a párom, akkor meg kézzel segítek rajta általában (de még akkor is rajta van a gumi). Így tuti nincs semmi baj. Gyógyszert nem szedek, elég volt 3évig, méhszájsebem és gombám lett tőle.
2009. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig nagyon nedves voltam és mégis... Úgyhogy remélem nekem a tablettával nem lesz gondom, mert egyáltalán nem bízom az óvszerben:S
2009. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nekünk a durex elite szakadt már...
2009. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Akor szokott kiszakadni, ha marad benne egy kis levego. Mikor felhuzzatok nyomd jol ossze a spermazsakjat. Es ugyelj ra, hogy ne maradjon benne levego. Nekunk ez bevalt. A sikosito meg kifejezetten jo.. de ha kiszarad akkor lehet az is, hogy erzekeny vagy esetleg ra, vagy valami hasonlo.. nem az ovszer szarad ki inkabb Te. Legalabbis nekem ez a tapasztalatom.

Megfelelo mennyisegu/minosegu elojatekkal+sikosito megvan es levego sincs benne akkor nekunk nem szokott problemank lenni.

2009. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hát nem tudom,szerintem egyiknél sem lehet 100%ra menni,de nekem eddig még szerencsére nem volt gondolom vele,(durex extra thin)
2009. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi lifestylest használunk durex play cseresznyés síkosítóval. Nem száradt ki még egyszer sem. Ellenben a sima durex play síkosítót el sem használtuk, az ilyen rossz tapadósra "száradt" nem volt jó. Ez a cseresznyés szuper, és még finom is. x)
2009. jún. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!