Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Biztos, hogy véd a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy véd a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
"Feleslegesen" nem akarok várni 1 hónapot. De tuti, hogy véd, ha a menzeszem 1. napján szedem be? Illetve mi van akkor, ha akkor veszem be, amikor még nem jött meg a havim? Például ha én azt vérzésnek veszem (pl barnázás), de még nem számít 1. napnak?
2012. febr. 26. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak a halál biztos.
2012. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
igen biztos, hogy véd, nem kell várni.
2012. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Véd,de azért ne élvezzen a hüvelyedbe!
2012. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha véd, akkor miért ne élvezzen belém?... -.-"


Köszi a válaszokat

2012. febr. 26. 13:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyébként ez gyógyszerfüggő. Amit én szedek, annál 7 napot kellett várni a "teljes védelem"-ig, másnál van hogy egy hónak, sztem nem árt betartani.

Azért ne élvezzen a hüvelyedbe, mert a kevéske spermiumot tartalmazó esetleges előválladékkal szemben lehet, de a nagy "adaggal" szemben nem biztos, hogy véd. Azzal várdd meg azt az 1hónot, ne légy türelmetlen.

...barnázás szót általában másra használják... Ha tudod hogy csak "barnázol" akkor ne vedd be. Fontos hogy a valós menstruáció kezdetekor kezdd el szedni, mert különben össze vissza borítja a hormonháztartásodat, a ciklusodat, amiből lehetnek problémák.

2012. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De most.. Tök mind1, hogy "kis- vagy nagyadag", hiszen ha nincs petesejt, akkor nem eshetek teherbe. Akkor se, ha csak "kis adag" és akkor se, ha "nagy adag"....
2012. febr. 26. 14:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Se az óvszer, se az antibébibogyó nem véd 1OO%-osan.

#1-es: Az életben 2 biztos dolog van: A halál és hogy anyád nem szűz.

2012. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
olvasd el a betegtájékoztatót ott van benne mind4n:) igen az első naptól véd:)
2012. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez az első naptól véd duma úgy hülyeség, ahogy van... Arra apellálnak, hogy 1. a menstruáció közben a nők elég nagy százaléka egyáltalán nem szexel; 2. menstruációkor kicsi az esély a teherbeesésre. De egy miniatűr bogyótól ne várjunk már csodát... Persze, beveszed este 6kor, 8kor szexeltek, még fel se szívódott a gyógyszer, de biztosan véd, nem is az első naptól, az első pillanattól kezdve... :)
2012. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

és honnan tudod mikor van peteérésed hm? Kiszámolod?

Abban ne bízz, én is így születtem. Várjál türelmesen szépen

2012. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!