Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom értelmezni a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom értelmezni a fogamzásgátló tájékoztatójának egyik részét. Valaki segít?

Figyelt kérdés

Azt írja:


"A ciklus 2-5.napján is elkezdheti a gyógyszer szedését, ebben az esetben azonban az első csomag esetében a ciklus első 7 napján keresztül kiegészítő (barrier elvű) fogamzásgátló módszereket is alkalmaznia kell."


Tehát.Én a vérzésem 3. napján kezdtem szedni.Akkor most meddig kell még gumit használni? Mikortól nyújt védelmet a fog.gátló?


2012. febr. 25. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

a ciklus első 7 napján keresztül

De én a helyedben még ebben a ciklusban használnék gumit, és a következő ciklustól mehet anélkül!

2012. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ciklusod első 7 napján. Mindegy hanyadik napon kezdted el szedni a 2-5.-en belül. Én így értelmezem.
2012. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a ciklust a vérzésed első napjától számítjuk.
2012. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A ciklusod 2., 3., 4., 5. napja tartozik bele az említett részbe. A következő vérzésed után csináljátok gumi nélkül: biztos, ami ziher.
2012. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. febr. 25. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!