Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtett bogyó. Viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtett bogyó. Viszont nincs megszokott bevételi időpont? Ilyenkor mit tegyek? :\

Figyelt kérdés

Ma reggel (7:30-kor) vettem észre, hogy elfelejtettem bevenni a pénteki gyógyszeremet.

Általában rohanás van, nem nagyon érek haza ugyanabban az időpontban az irodából.. csütörtökön pl. fél 7kor vettem be a bogyót.. előtte nap viszont 9kor (tudom, hogy ez nem szabályos, de sajnos nem tudom másképp megoldani, mert reggel sem tudom bevenni, egyéb okok miatt (egészségügyi)).

Most akkor 1 hétig védekezés? Vagy talán megúszom??? Mi a teendő??? Ha a nagy átlagot nézem, akkor beleférek a 12 órába.. mert tényleg sokszor inkább 7-8 körül veszem be.. Vagy ne áltassam magam??

Sajnos nőgyógyász kilőve, hétvégén sosem veszi fel a telefonját.. :(


2012. febr. 25. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye, hogy teherbe ess.. de inkább 1 hétig védekezzetek, menj biztosra!
2012. febr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.. azért várok, még hátha van valaki, aki ilyen cipőben járt.. :)
2012. febr. 25. 09:20
 3/5 anonim ***** válasza:
miért nem viszed magaddal, meg egy flakon vizet, akkor mindig be tudnád venni ugyanabban az időpontban :)
2012. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

oldd meg, hogy tényleg mindig ugyanabban az időben vedd be... nem olyan nagy feladat, én ha nem voltam itthon este 9-kor, amikor be szoktam venni, vittem magammal, és egy fél pillanatra bárhol félre lehet vonulni, hogy bevedd, akár kimész a mosdóba, vagy akármi. legyél már egy kicsit kreatív.


ha 12 órán belül vagy, sztem akkor is használjatok egy hétig óvszert.

2012. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer belefér ez az 'ugrálás', de rendszeresen nem hiszem, hogy túl jót tenne... A hatalmas irodai rohanásban amúgy nem értem, hogy nincs 10 másodperced, hogy bevedd a bogyót...
2012. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!