Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egyből válthatok, vagy érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyből válthatok, vagy érdemes gyógyszerszünetet tartani?

Figyelt kérdés

Most a Cypromix bevont tablettát szedem(a bőröm miatt adta a doki), amit csak 6 hónapig lehet szedni. Most kezdtem el az utolsó levelet, még nem volt alkalmam felhívni a dokit, de addig a tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi: folytathatom egyből mással, vagy érdemes lenne kihagyni mondjuk egy fél évet, évet a "tisztulásra"? Nem tudom mennyi a méreganyag ezekben a bogyókban, de biztos megterheli a szervezetet ez a folyamatos gyógyszerezés, nem? Vélemények, tapasztalatok?


Köszönöm! 19L


2012. febr. 24. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszerfüggő, hogy lehet-e azonnal folytatni másikkal. Többnyire lehet, de mindenképpen beszéld meg a dokiddal, hogy ebben a helyzetben mi a jobb.
2012. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom függ a másik gyógyszertől is, hogy szedhető-e egyből. Én mindenképp a szünetet választanám, csak a párom sokkal kényelmesebbnek tartja ezt a módszert, nekem sincs bajom vele, csak félek az utóhatásoktól. Ezért érdeklődöm. Egyébként köszönöm a választ! Szívesen várok esetleg tapasztalatokat is, kinek mit ajánlott az orvosa gyógyszerváltásnál!
2012. febr. 24. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Én annak idején Belara-t szedtem, majd áttértem a Cypromix-re, de semmi kimaradás nem volt köztük. Úgy szedtem tovább, mintha ugyanazt szedném. Amúgy azt ki mondta, hogy a Cypromixet 6 hónapig lehet csak szedni? Én egy évig szedtem.
2012. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az orvosom mondta, hogy 3 hónap után kezd el igazán hatni látványosan a bőrre, és a maximum hatását 6 hónap alatt éri el, azaz onnanstól kezdve nem csinál semmi jótékonyat a bőröddel, és ugyebár ezt a gyógyszert csak bőr problémákra írhatják fel, csak foggátlás céljából NEM!
2012. febr. 24. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem nem írhatják fel csak fogamzásgátlásra, nekem is a bőrgyógyász írta fel. De azt nem mondta, hogy meddig szedjem és meddig ne. Azért hagytam abba, mert hangulat ingadozásaim voltak elég erőteljesen. Mikor visszamentem (másik) bőrgyógyászhoz, és mondtam, hogy már nem szedem, helyeselte is, hogy tovább úgy sem ajánlatos szedni.
2012. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!