Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyásztól kérhetem hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyásztól kérhetem hogy lehetőleg egy adott cég által gyártott fog. Gátló tablettát írjon fel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármit kérhetsz a nőgyógyásztól, maximum nem teljesíti.
2012. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szellemes..
2012. febr. 23. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha magánrendelésre mész nőgyógyászhoz akkor ott kérheted , mivel ő megértő , meghallgat és érdekli a véleményed.Az SZTK nőgyógyásznál is próbálkozhatsz de szerintem őt nem nagyon érdekli....ott a"jöjjön" , "menjen" szituáció áll fent.
2012. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mondjuk igazán nem értem, mert ismerek a környéken jópár dokit aki SZTK-s de van magánrendelője is... gondolom dokifüggő
2012. febr. 23. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nagyon szellemes? Komolyan mondtam: van szád, mondhatsz bármit a nőgyógyásznak. Nyilván ha alapos indoka van rá akkor nem hallgat majd rád, de egyébként miért ne mondhatnád neki?
2012. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem tűnt fel de a kérdés lényege nem az, hogy megkérdezhetem-e tőle, hanem hogy ilyet lehet-e kérni azaz hogy olyat írna-e fel nekem...
2012. febr. 24. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!