Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dalia nevű fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalia nevű fogamzásgátlóról vélemény?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Olyan mint a többi. Teszi a dolgát...
2012. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Légyszíves normális válaszokat.

(Annyira idegesít mikor várom h végre valaki válaszoljon , és akkor látom hogy van 1db nyomorult válasz és tudod milyen lelombozó hogy az is haszontalan :( )

2012. febr. 21. 17:21
 3/14 anonim válasza:
Nekem is ugyanezt irta a doki tegnap.De meg nem talaltam meg semmelyik gyogyszertarban.megtudnad mpndani hogy mennyibe kerult?
2012. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincsen nekem a doktor úr ingyen odaadta.
2012. febr. 22. 11:14
 5/14 anonim válasza:
en vegig jartam a varosban az osszes patikat es sehol sem talaltam:(
2012. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hàt az nagyon jò:/ bp-n laksz? Es mit mondtak a patikàban?nem is lesz?
2012. febr. 22. 18:44
 7/14 dipladenia válasza:
Ugyanaz mint a Lindynette 20. Szedjétek inkább azt, az legalább magyar!
2012. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Volt olyan patika ahol meg nem is hallottak rola,de a korhazban megrendelesre kaphatom meg...nem,szekesfehervari vagyok.ma kapom erkezik meg.Felhivtam a nogyogyaszt es mondta h vegyem be az elso szemet akkor ma,de az nem baj hogy a menzesz 2.napja van?:S
2012. febr. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én a 3. napon szedtem be az elsőt nekem is azt mondta nem baj...meg a tájékoztatón is rajta van.Viszont az idegesit hogy miért ilyen drágát irt fel :S
2012. febr. 23. 08:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Az orvosokat gyógyszergyártók által küldött ügynökök keresik fel, és jutalék ellenében ajánlják a saját terméküket. Sokféle gyártó gyárt ugyanolyan hatóanyagú gyógyszert és mindegyik el akarja adni. Az orvosnak ezért nem mindegy melyik terméket írja fel.
2012. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!