Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlóról vélemények?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlóról vélemények? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék fogamzásgátlóra váltani de sok jót és sok rosszat hallottam róla. Akik szednek mi a véleményük róla? Ti nem híztatok tőle? Mert az egyik barátnőm fogamzásgátló szedésénél felszedett hirtelen pár kg-t.
2012. febr. 15. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a barátnőm alacsony hormontartalmút szedett, ő is felszedett 1-2 kilót ami nem a világ, viszont nehezebben tudta közben leadni, illetve nem is tudta leadni. de ezen kívül semmi gond nem volt
2012. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én Symiciát szedek és nem híztam tőle egy dekát sem.
2012. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2012. febr. 15. 12:10
 4/16 anonim válasza:
Én is már 3 éve szedek fogamzásgátlót és egy dekát sem híztam, bajom se volt tőle. És fogyni is annak nehéz vele gondolom aki úgy van kódolva szervezetileg :D Én pl most adtam le 4 kilót és a tablettám nem ellenkezett :) Az egész genetika, attól függ milyen a szervezeted. De akkor sincs világvége ha az egyiktől hízol és abbahagyod, mert lehet hogy a másiktól majd nem fogsz.
2012. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm sem hízott még semennyit tablettától.


De az egyik (kismellűnek) nőt tőle a melle - na nem kell valami nagy dologra gondolni, de láthatóan nagyobb lett, pedig már bőven 20 felett volt.

2012. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Advocatus Diaboli ***** válasza:
A a legtutibb szerintem az implantátum. Ilyen kis hülység, amit az alkarodba "építenek" kis lemezke. 3 évig hatásos és 30.000 ha jól tudom. Nézz utána ha gondolod:P
2012. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Az implantátum a legnagyobb baromság.De a fogamzásgátló sem túl jó annyi mellékhatása lehet a mai tablettáknak is,hogy tuti nem szedném.Inkább óvszer,ja a 17 alattiaknak meg önmegtartóztatás így kevesebb lenne az abortusz,meg a kislány terhesség.
2012. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) csak én ettől a hízás dologtól félek nagyon..
2012. febr. 15. 12:26
 9/16 -=Koldus=- ***** válasza:

Majd ha elmész a nőgyógyászodhoz akkor szépen beszéld meg vele, hogy Te olyan gyógyszert akarsz amitől nem akarsz hízni. Ha jó orvos akkor úgyis elküld kivizsgálásra és az eredmények alapján fog dönteni, hogy számodra melyik gyógyszer a legjobb.

Amúgy barátnőmnek ha jól emlékszem viszonylag magas hormontartalmú gyógyszert írt fel az orvos (barátnőm kérte, hogy az legyen) és jóformán nem hízik. Szóval sztem ez genetika. Ha hajlamos vagy a hízásra akkor sztem teljesen mind1, hogy milyen hormontartalmú gyógyszert írnak fel neked, akkor is hízni fogsz tőle...

2012. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem hízás ez, hanem vizet tart vissza a szervezet (annak aki erre hajlamos) hiszen a testtel azt hiteti el hogy terhes vagy. Ettől van a mellnagyobbodás is.

Én 48kg voltam, amikor fogamzásgátlót szedtem 53kgra felmentem. Nem vagyok hízásra hajlamos, mihelyt abbahagytam a tabi szedését le is ment a víz és visszatértem a régi súlyomhoz.

Amúgy köztudott, hogy a libidót is csökkenti.

Így 29évesen azt mondom, hülyeség. Jobb a gumi. Persze nyilván attól is függ, hogy milyen párkapcsolatban élsz, és hogy a barátod mit vállal? :)

2012. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!