Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Goldlily mini spirálom van 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goldlily mini spirálom van 1 napja. Még nem szültem, és trombózisra vagyok hajlamos. Rossz tapasztalatokat olvastam, ennyire sok gond van vele? (gyulladások, görcsök, eléggé megbízhatatlan stb) Már úgy érzem megbántam. Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne higgy el mindent,tapasztald meg! Nekem sok -sok évig volt spirálom.Akkor van vele gond,ha elfárad.De akkor ki kell cserélni.Nem maradtam terhes,nem görcsöltem.Ha lejárt az ideje,akkor volt,hogy lejjebb csúszott és szúrt.DE akkor csere.
2009. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még nem szültél és feltettek spirált? Fura.
2009. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fura.A gyógyszer nem ajánlott,akkor mi a megoldás??Szülünk,mint a nyulak??Kényelmes,biztonságos,csak menni kell rendszeresen ellenőriztetni.
2009. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Édesanyám mindíg rendszerese járt vele ellenőrzésre mégis begyulladt a méhe és kivették neki. Itt vagyok 15 évesen egyedül, mert nem lehet kistesóm...
2009. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam, hogy fura, mert pl. az én dokim nem tesz fel spirált szülés előtt,, pont a múltkor beszéltünk róla. Én sem szedhetek gyógyszert jó ideig, marad az óvszer.
2009. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Előzőnek!!Válts orvost,de gyorsan.Ennel sokkal modernebb technikák is vannak.3 havonta injekció,spermaölő krémek,kúpok,hüvelyi védekezés..stb

Még előzőnek!!Méhgyulladás miatt nem vesznek ki méhet,legfeljebb mióma miatt,de az,spirál nélkül is kialakul,aki hajlamos rá.

2009. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Köszi a tippet, de megtaláltam álmaim orvosát, nem váltanék. Egy több hónapja tartó gyulladásból kezelt, ki, amivel 2 másik doki már feladta, így találtam meg őt. Tudom, hogy régimódi lány vagyok:) (és nem 16 éves, hanem 30) de csak azzal a pasival fekszem le, akitől a babát is el tudnám fogadni, úgyhogy az óvszerrel jól megvagyok:) Ha mégis baba, akkor annak csak örülnék, mégha most nem is a legjobbkor jönne:)
2009. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem Boros Edina ajánlotta a mini spirált, miután gyógyszert nem szedhetek. Más orvos meg nem ajánlja, sőt...találjuk ki, mi a helyes...

Szerintem nem engedélyezték volna, ha annyira veszélyes lenne. Mindennek van mellékhatása, a gyógyszer sem egy angyal. Óvszert használunk mi is, de nem bízom meg benne, mindig félek, hogy elszakad, no meg kényelmetlen.

2010. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!