Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor óvszerrel sem ajánlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor óvszerrel sem ajánlott a sex? Amikor a nő a legtermékenyebb, olyankor sehogy sem ajánlott?

Figyelt kérdés
olvastam, h 14 nappal a mensi előtt (28napos ciklus esetén)...szóval, h olyankor a legtermékenyebb a nő.Olyankor óvszerrel sem ajánlott...és mi a helyzet az óvszer+megszakításos védekezéssel? szóval, h gumival, de mielőtt elmennék, kihúzom? tényleg sokkal nagyobb esély van a teherbeesésre?
2012. febr. 15. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
az óvszer ha nem szakad ki, akkor mindig tökéletesen véd. mindegy, hogy melyik napon történik az aktus
2012. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jót szóltál! köszönöm..most egy másik dilemmámat is megválaszoltad...szóval mi a barátnőmmel mindig óvszerrel védekezünk, nem szakad ki, nem folyik ki, mikor elmegyek, rögtön kihúzom, de néha óvszer+megszakítást használunk...gumival védekezünk, de kihúzom előtte...és mindig parázok, h mi van, ha terhes meg ilyenek...tudom, h akkor sem 100% de sok olyat olvastam, h az óvszer az elég tuti és megnyugodtam
2012. febr. 15. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugi. az óvszerrel csak akkor van baj ha kiszakad. ha nem szakad ki akkor 100%os a védelem.
2012. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
még a dobozon is fel van tüntetve, h nem 100%...de am tény, h általában a "felhasználó" (nem vok kocka :) ) hibája, ha gond van...mármint előváladékos kézzel nyúl a gumihoz v a lányhoz..v mittomén sokáig bennehagya, elernyed és kicsordogál v mittomén...én annyira parás vagyok ilyen téren, h mielőtt elmegyek, néha ki is húzom, és igyekszek nem összeelőváladékozni a kezemet meg ilyenek. kösz a választ
2012. febr. 15. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!