Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti használtok? Vagy nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti használtok? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

van egy pár kérdésem de remélem válaszoltok rá:)első sorban a nőkhöz szólnak a kérdéseim:)

Hány éves korotokban veszítettétek el?

véreztetek?

aki szed/szedett fogamzásgátlót az milyet szedett? hízott tőle?

aki használ/t fogamzásgátlót az használ/t óvszert is ?

egyenlőre csak ennyi amire kíváncsi vagyok:)

köszönöm szépen a válaszokat előre is:)

kort és nemet is írjatok légyszi! :) köszi


2012. febr. 13. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15, nem, olyan szemetet soha, mindig gumival 21
2012. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Melléhatás: viz visszatartás(no izzadás)ami bármilyen jol is hagnzik nem tul egészséges.Immunrendszer 0,sokszor beteg voltam lázam sose.Libido 0.Ahogy elhagytam erre akkor jöttem csak rá.DE volt még pár,de hirtelen ez jutott eszembe.Abbahagyásánál elöször semmi csak megindult az izzadás,lefogytam amit felszedtem.Bör kicsit zsirosabb pattanásosabb lett a hajam is,erős hajhullás és egy év után mikor már azt hitem megusztam ennyivel még több patti.Most kaptam egy olyat,ami elvileg nem hagyja h megkösse a vizet a szervezetben.Az tuti h ennyi tapasztalattal a hátam mögött sose kezdtem volna el.
2012. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

17 évesen

picit véreztem

1 éve 4 hónapja szedem, még van egy levél és abbahagyom

nem híztam tőle, Jangee

nem használunk óvszert is

2012. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. febr. 13. 19:41
 15/17 anonim válasza:
óvszer nem kell akkor ha gyógyszert szecc nekem barátnőm szedet és vagy 5 kilót hízott óvszert is használtunk de nem volt jó mert elég nagy van nekem és kicsi volt és szorított
2012. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 zokniszörny ***** válasza:

16 évesen.

Véreztem.

Yasminelle-t szedtem 17 évesen én is. Híztam tőle, pattanásos bőröm lett, libidó nulla, a melleim fájtak, a jobb pedig kétszeresére nőtt, a bal oldali viszont maradt ugyanakkora. Ekkor döntöttem el, hogy nekem erre semmi szükségem, azóta óvszert használunk a párommal. Amúgy addig használtunk óvszert a párommal a fogamzásgátló mellett, amíg az szükséges volt (1 hónapig.)

2012. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 zokniszörny ***** válasza:
Ja és 20 éves vagyok.
2012. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!