Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem megy óvszerrel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy óvszerrel?

Figyelt kérdés
Miért nem megy óvszerrel? A bnőmmel a kapcs. elején nem nagyon tudtam együtt lenni, az óvszert nem sikerült felhuzni. Most később miután jobban megismertük egymás testét, sikerült óvszerrel is szeretkezni, mindketten el is mentünk, de most tegnap megint nem ment, felhuztuk akkor még nem volt baj, de valahogy nem éreztem, és lassan lelankadt. Nem éreztem hogy benne vagyok, csak ugy halványan, meg annyira nem rossz amugy, csak valahogy nem szeretem az óvszert. megbeszéltük, hogy majd akkor nemsoká átváltunk tablettára. vélemény az egészről? 20F
2009. jún. 3. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy így ezzel.. a férfiak közül rengetegen így vannak vele, legjobb barátomat idézem: " olyat mintha egy hulla lenne a gumiban". Szóval tabival szerintem sokkal jobban fogod élvezni te is.
2009. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy a barátnőd szedjen fogamzásgátlót, vagy te vegyél "ultra thin" (ultra vékony) óvszert.
2009. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
óvszerrel, olyan mint zokniban lábat mosni:)
2009. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!