Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez mitől lehet? Mi okozhatta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet? Mi okozhatta ezt? Van valami köze esetleges terhességhez?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek a legutóbbi havija kb 2 hete sincs, h elmúlt, de eléggé fura volt. Az első 2 nap alig volt valami, de a 2. nap végére megindult és a 3. napon már jött normálisan és az első 2 nappal együtt (az első 2 napon alig volt egy kevés vér) 8 napig tartott...szóval a 3. napon úgy jött, mint átlagban az elsőn..és aztán, a 3.at vettük az elsőnek...és így normálisan megvolt a 6 nap. Olvastam, h ez stressztől lehet meg minden mástól, meg vizsgázott is, meg ideges is volt valamiért...na mind1...nemrég, pár napja..szerda környékén kb péntekig fel volt puffadva...ezt én a puding számlájára írom...ezt a puffadást(kedden és csütörtökön nagyon sok pudingot evett)...csak gondoltam megkérdezem, h van-e ennek bármi köze terhességhez...ja...MINDIG óvszerrel védekezünk, anélkül soha..és nagyon vigyázok mindig, h ha egy fél ujjal is hozzáérek a farkamhoz, még akk is kezet mosok, nehogy valami legyen...mi a véleményetek? terhesség szóba jöhet, v paranoiás vagyok?
2012. febr. 12. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy terhes.
2012. febr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon v kicsit? mert elvileg kicsit mindig lehetséges. pedig mindig védekeztünk
2012. febr. 12. 00:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Vesztek egy terhességi tesztet és kész.
2012. febr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) szombat este meg vasárnap :) mutatna már valamit? mert a menszi nem maradt el
2012. febr. 12. 00:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Nagyon is!
2012. febr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerintem most csak paráztatni akarsz (utolsó válaszoló)...nagyon azt érzem :) am nem tudom, most meg is van fázva kissé, fáj a feje meg álmosabb, mint általában..ezt meg a betegség számlájára írom..csak azért mondom, mert MINDIG óvszerrel csináljuk, de én néha még úgy is kihúzom, mielőtt elmennék...szóval óvszer + megszakítás...na nem tudom...kíváncsi vagyok a véleményekre
2012. febr. 12. 13:46
 7/7 A kérdező kommentje:
am semmi más tünet pl kívánósság v gyakori pisilés...semmi ilyesmi nincs...esetleg a 2-2,5 napig fel volt puffadva a pudingtól..mondjuk én is felvoltam a sok puding után, ezért is mondom, h ez nem tünet, meg fáradékonyság, meg kissé fázik...mondjuk, mikor beteg az ember, mindig fáradt és ő amúgy is nagyon fázós, minden esetben..szal ez sem tünet...csak én paráztam, mert a legutóbbi havi fura volt...de utánaolvastam, meg beszéltem egy több hozzá értő (orvos, biológus + tapasztalt) barátommal és mondták, h nem kell megijedni, ilyen van, pláne stressz esetén
2012. febr. 12. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!