Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienille filmtabletta. Vélemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienille filmtabletta. Vélemények? Hogyan kell szedni? Mi befolyásolhatja a hatását? Szívbetegek szedhetik?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász semmit nem mondott el ezzel kapcsolatban , annyit mondott hogy nem befolyásolja h ha szív beteg vagyok.Viszont láttam hogy szívbillentyű elégedetlenség esetén fokozott orvosi felügyelet mellett szedhető.
2012. febr. 8. 20:20
 1/1 lizzycsa válasza:

Én kb. harmadik éve szedem nagyon jó, sosem volt vele problémám. Napi egy bogyó három hétig, aztán egy hét szünet. Próbáld kb. ugyanabban az időpontban bevenni minden nap, ha 6órán belül vagy minden oké, ha 12-n túl akkor maszatolhatsz, és akkor már nem véd olyan biztosan! Sajnos nem tudom hogy a szívbetegség hogy befolyásolja, ha szedsz arra is valamit mindenképpen beszélj orvossal. Ha viszont a nőgyógyászod szerint minden oké, ne izgulj, tudja miről beszél. Ha mégis nyugtalanít valami, beszélj esetleg a kardiológusoddal is..?


Remélem segítettem! :)

2012. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!