Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Fontos nagyon!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Fontos nagyon! Tovább lent.

Figyelt kérdés
Attól lehetek terhes, ha a párom először fordítva akarta véletlenül felhúzni a gumit, de észrevette aztán megfordította és utána történt meg a légyott.. nem volt semmi előjáték, tehát gondolom nem lehetett a gumi azon részén ondó, mert csak spontán jött a dolog és értitek.. nekem vele történt meg először, így nem sokszor voltunk még együtt. esetleg e-miatt felborulhatott a mensesem? mert ma van 1 hónapja, hogy nem volt havim, előtte meg mikor elvesztettem 10 vagy egy kicsit több nappal rá jött meg. tehát most azon aggódok, hogy nem-e lehetek terhes. Segítsetek kérlek!
2012. febr. 6. 16:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
9 napja volt még csak.
2012. febr. 6. 16:53
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]


a mostaniból nem lehetsz, viszont ha az előzőnél nem használtatok gumit akkor attól lehetsz

2012. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) gumi nélkül isten ments! :D
2012. febr. 6. 17:03
 14/15 anonim ***** válasza:
pff látom te is csak a "nem lehetsz terhes" választ vagy hajlandó elfogadni -.- gratulálok. akkor mi a fenének kérdezel? előtte többen írták, hogy igen, van esélyed terhességre, arra csak keresed a kifogásokat, aztán amikor kb 5 az 1 ellen végre valaki azt írja, hogy nem lehetsz, akkor megnyugszol... ha úgyis csak a neked tetsző választ fogadod el, akkor NE KÉRDEZZ.
2012. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A többi válaszokat is megköszöntem ha nem zavarna..-.-" az utolsóra meg csak válaszoltam. és a többiek válaszát is elfogadom...-.-"
2012. febr. 6. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!