Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Fontos nagyon!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Fontos nagyon! Tovább lent.

Figyelt kérdés
Attól lehetek terhes, ha a párom először fordítva akarta véletlenül felhúzni a gumit, de észrevette aztán megfordította és utána történt meg a légyott.. nem volt semmi előjáték, tehát gondolom nem lehetett a gumi azon részén ondó, mert csak spontán jött a dolog és értitek.. nekem vele történt meg először, így nem sokszor voltunk még együtt. esetleg e-miatt felborulhatott a mensesem? mert ma van 1 hónapja, hogy nem volt havim, előtte meg mikor elvesztettem 10 vagy egy kicsit több nappal rá jött meg. tehát most azon aggódok, hogy nem-e lehetek terhes. Segítsetek kérlek!
2012. febr. 6. 16:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagyis 10 vagy egy kicsit több nappal a kelleténél hamarabb. Bocsi! am ha nem értetek valamit kérdezzetek légyszi!
2012. febr. 6. 16:14
 2/15 anonim ***** válasza:
nem hinném.... de vannak még csodák :D
2012. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fordítva? Nekem minden irányból sikerül, csak az egyik kicsit nehezebb.
2012. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

énis ott maradtam le, hogy fordítva? :D

lehetsz amúgy. :)

2012. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
és mikor volt az aktus?mert aktus utáni 14.napon már kimutatja a teszt:)Szóval a biztonság kedvéért majd vegyél tesztet:)
2012. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha szexre van eszed akkor arra is lehetne hogy tájékozódj előtte... vagy ne adj isten oda figyelj biológia órán. általános iskola 8. osztályban tanítják az emberi testet.
2012. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

igen, van rá esély.

nem az előjátéktól jön az előváladék... amikor már feláll neki, már jöhet. márpedig nyilván felállt neki, ha fel tudta húzni a gumit. az előjátékban pedig vannak spermiumok.


természetesen nincs sok esélyed, de azért megvan. máskor a tévesen felhúzott gumit tessék kidobni.

2012. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
úgy fordítva, hogy nem tudta volna letekerni. egyébként meg szerintem tájékozott vagyok, csak a mensim mikor hogy jön meg és nem hinném hogy a suliban pont ilyet szitut fognak tanítani...-.-" egyébként meg sokat olvasgattam előtte fórumokat, ilyen témájú oldalakat és nőgyógyász is volt a suliba..
2012. febr. 6. 16:33
 9/15 A kérdező kommentje:
egyébként stressztől simán lehet? meg persze nem vagyok valami jó állapotban mert enyhén meg vagyok fázva. :S
2012. febr. 6. 16:33
 10/15 anonim ***** válasza:
és mikor volt az aktus?mert aktus utáni 14.napon már kimutatja a teszt:)Szóval a biztonság kedvéért majd vegyél tesztet:)
2012. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!