Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már olyan hogy nem 8....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy nem 8. naptól hanem pl 7. vagy 9. naptól kezdtétek el szedni a gyógyszert, de persze nem hagytatok ki egyet sem csak csúszott egy napot pl a szedése?

Figyelt kérdés
ha igen, ebből lehet valami baj?
2012. febr. 5. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
a 9.-ből lehet, a 7.-ből nem
2012. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt.
2012. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mit szedsz?

Sanaxot?

2012. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A tablettát nem úgy kellene szedni, ahogy kedved tartja, hanem úgy, ahogy a tájékoztató írja.

Ha 7. napon kezded el, akkor egyébként nem lesz semmi, de ha a 9.-en, akkor b.szhatod a védettséget.

2012. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem volt, de ez ne nyugtasson meg, nekem a menzim miatt kell szednem, nem a védekezés miatt. De ha arra vagy kíváncsi lett-e köztes vérzés vagy bármi más? Nem. Minden ugyanolyan rendben volt. Viszont a védettség emiatt nem lesz 100%os, tehát máshogy is védekezzetek, eztán pedig szedd rendesen. Végig beszeded, 7 nap szünet aztán megint.
2012. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
fogamzásgátlót szedek! Csak mindig amikor bevettem az utolsó szemet beírom a telóba hogy 8 nap múlva csörögjön, de csütörtökön csörgött és én péntekenként szoktam bevenni..és most ez így megkavart hogy most én emlékszem rosszul vagy a telóba írtam rosszul...
2012. febr. 5. 12:30
 7/9 A kérdező kommentje:
egyébként emlékeszem hogy a legelső szemet pénteki napon kezdtem el szedni mert ballagáson jött meg és ugye az péntek volt tehát akkor azóta is péntekenként szedem....
2012. febr. 5. 12:31
 8/9 anonim ***** válasza:
ha pénteken kezdted el a 21 szemet, aztán 7 nap szünet, akkor szombaton kell nem?
2012. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem kiszámoltam és jó..pénteken kezdem el+21 nap akkor az utolsó szem csütörtök+7 nap szünet, 8. nap ->péntek...

de azért köszi..

2012. febr. 5. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!