Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késik a havi, ha rendese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik a havi, ha rendesen védekeztünk gumival?

Figyelt kérdés

A gumi nem szakadt ki, el sem ment bennem a barátom. akkor miért késik a menzeszem már több, mint 2 hete?

terhes nem lehetek, ugye?

17/L


2012. febr. 2. 17:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁÁÁ de imádom ezt! Nyugalom hölgyem a gyk mindentudók csapata már rajta van az ügyön, semmi ok a pánikra.

De az persze, hogy tesztet vegyél eszedbe se jutott, jól mondom?

2012. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Néha minden, amúgy általában másodperc pontossággal érkező dolog késik... pl MÁV...
2012. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem csak idegeskedsz, és amiatt... rengeteget tudja befolyásolni a stressz, tapasztalatból mondom.
2012. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet.
2012. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Késhet betegség, stressz stb miatt is, de terhes is jelent. A gumi (ahogy semmi más sem) nem nyújt 100%os védelmet. Csinálj egy terhességi tesztet, aztán ha negatív, de a következő menstruációd se jön meg, vagy vacakol, akkor keress fel nőgyógyászt.
2012. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
de gondoltam a tesztre, csak most nincs rá pénzem.
2012. febr. 2. 17:32
 7/18 anonim ***** válasza:
És a babára majd lesz... ? :)
2012. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nincs ezer forintja kettőtöknek?
2012. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

mostanában stresszes voltam, remélem hogy azért késik.

na meg volt egy megfázásom is, talán a betegség is befolyásolhatja...

a terhességnek lennének már jelei, ha kb egy hónapja feküdtem le utoljára barátommal?

2012. febr. 2. 17:47
 10/18 anonim ***** válasza:

Talán lennének, talán nem...


Attól is függ, mennyire vagy érzékeny a tested legapróbb rezdüléseire... van olyan lány (nem is ritka sajnos...) aki észre sem veszi, hogy terhes, úgy magyarázzák el neki, hogy most nem azért fáj a pocikája, mert túl sok volt a BigMac és a sültkrumpli, hanem mert épp szül...

2012. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!