Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal együtt voltunk és kilyukadt a gumi. Viszont amikor elélvezett akkor éppen kihúzta, viszont nem biztos hogy belém nem jött ondó. amikor magamhoz értem éreztem hogy nedves és az valószínűleg az ő nedve ugyanis azért szakadt ki a gumi mert nem voltam elég nedves. Gyorsan kimostam nagyon forró vízzel. Megnéztem és nem a peteérésem idején voltunk együtt. Csak pár nap telt el, vagyis még felesleges terhességi tesztet vennem. De szerintetek mekkora az esélye hogy terhes vagyok?
2012. jan. 31. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2012. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felfoghatatlan számomra, hogy hogyan tud kiszakadni egy óvszer. Az más, hogy a párod egy béna és levegőt hagy benne... Másra gondolni sem tudok.
2012. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van esélye, de nem túl nagy...


A kérdés az, hogy mennyi előnedv jutott beléd, és TÉNYLEG azelőtt húzta ki, hogy elélvezett volna, vagy közben, vagy utána...


Ha szeretnél kockáztatni, és belefér egy esetleges baba (vagy ha az nem is, de a minimum 28 napos totális parázás), akkor ne menj el nőgyógyászhoz.

Ha teljesen biztosra szeretnél menni, akkor elmész feliratni esemény utáni sürgősségi fogamzásgátló tablettát - persze csak ha még a 48/72 órán belül vagytok...


23/F

2012. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen kihúzta, de lehet hogy belém is jutott... Eseményutánit viszont nem szeretnék mert 2 hónapja vettem be egyet és még nem állt helyre a hormonháztartásom.
2012. jan. 31. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
21
2012. jan. 31. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!