Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lesz gond? Éjjel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lesz gond? Éjjel lecsúszott a gumi, miután elment bennem a barátom, ahogy kivette, a gumi kicsúszott a hüvelyem szélére de bennem maradt.

Figyelt kérdés
ki nem szakadt, minden benne maradt a gumiban úgy láttuk, de nem tudom, folyt-e mégis vmi ki...utána gyorsan kiöblítettem magam és 10 óra múlva bevettem az Escappele esemény utánit. A ciklusom 20. napján történt ez. Köszönöm az értelmes válaszokat!
2012. jan. 26. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lesz gond, ne aggódj.
2012. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha esemény utánit is vettél be, akkor tuti, hogy nem lesz gond. Azonban a kiöblítésről én azt hallottam, hogy csak beljebb mossa vele az ember a spermát. Nem tom, de nyugi, nem lesz baj!!!

Meg amúgy is, tök sok ember azért kínlódik, hogy ezredszerre végre összejöjjön nekik a baba, akkor te meg egy kicsit kaphattál csak esetleg. Bár biológiailag lehetséges, de nem túl valószínű, hogy terhes lettél volna sztem. De azért jó, hogy vettél be esemény utánit.

2012. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg minden rendben lesz, ha vettél be esemény utánit. De a kimosás az kb annyit segít, mint halottnak a csók. Magyarul: semmit. Úgyhogy a továbbiakban tudd, erre nincs szükséged fogamzásgátlás okán.
2012. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden rendben van nincs okod az aggodalomra :)
2012. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Napkiraly ***** válasza:
Nem szokott ebből gond lenni
2012. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!