Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azok akik régóta gumival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik régóta gumival védekeznek, ti teljes biztonságban érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Nemrég feküdtünk le a barátommal és óvszerrel védekeztünk. Megnéztük a végén és nem volt lyukas, helyesen is használtuk, szóval elvileg nem lenne okom aggodalomra, valahogy mégis pánikszerűen félek a terhességtől. Maga a tudat, hogy bennem megy el és csak egy vékonyka gumi választ el a nem kívánt terhességtől. Arra gondoltam megkérem vegye ki mielőtt elélvezne, de önző sem szeretnék lenni.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy akik szintén csak gumival védekeznek, ti megvagytok elégedve a módszerrel? Illetve történt már olyan, hogy szakszerűen használtátok a jó minőségű gumit, mégis kiszakadt?


2012. jan. 18. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Jah...ha drága, jó minőségű gumit veszel és jól használod, nem szakad ki...én ellenőriztem a minőségét is.

Durex-be 7 liter víz ment bele, és fel is tudtam emelni, nagyon erős.

2012. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 éve azzal védekezem (durex) sosem volt semmi gond.
2012. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem is az a lényeg, h jó minőségű óvszert használjatok, és akkor minden rendben lesz. nincs okod aggódalomra :)
2012. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1szer volt szakadásom, azóta Durex-et használok azzal sosem volt gond.
2012. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha az ember okosan használja, akkor nyugodt lehet.


A használati útmutatót azért olvassátok el, abból pl kiderül, hogy lankadt farok esetén (meg egyébként mindig) meg kell fogni a tövét, ne csússzon le.

2012. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
én gumival védekezem, de néha félek éjszaka hazajönni a sötét utcán.
2012. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 éve használok óvszert, egyetlen egyszer sem szakadt még el (lekopogom).
2012. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt barátommal 4 évig használtunk durexet, soha semmi gond nem volt, új barátommal már a második alkalommal történt egy kis baleset, ugyan ezzel a márkájúval... ugyh a használaton múlik sztem. Bár ez lehet véget is vet a kapcsolatomnak...
2012. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!