Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megvonásos vérzés elmaradása baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvonásos vérzés elmaradása baj?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátlóból egy nap véletlenül 2 szemet vettem be. Megkérdeztem a nőgyógyászt, hogy ilyenkor mit kell csinálni, azt mondta, semmit, szedjem ugyanúgy tovább, a védettség megmarad. Biztonság kedvéért használtam óvszert is. Azt nem említette, hogy a megvonásos vérzés elmaradhat/késhet-e és a betegtájékoztatón sem találtam erre vonatkozó információt. Normális lehet, hogy emiatt késik vagy elmarad? (1 napja késik most)
2012. jan. 17. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2012. jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az nem baj ha egy napot késik, vagy egy napot hamarább jön meg, a gyógyzerrel se hűde pontos, csak könyebben behatárolható, gyógyszernél is befolyásoló tényező az idegeskedés, betegség, vagy pl hányás hasmenés. ha teljesen kimarad akkor kezdhetsz aggódni... nálam pl vasárnap veszem be az utolsó bogyót de csütörtök reggeltől-szombat délig terjedően szokott megjönni (attól függ hogy veszem be meg a fent leirtak)
2012. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon pontosan szokott megjönni, csak arra lennék kíváncsi, hogy attól, hogy a doki nem említette és a tájékoztatóban nincs leírva, ez okozza-e? Mert azt tudom, hogy ha rosszul szedtem a bogyót, az okozhat vérzési rendellenességet általánosságban.
2012. jan. 17. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:
tapasztalataim szerint okozhatja ez, igen. ha nem jönne meg biztonság kedvéért kérdezd meg a dokidat
2012. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2012. jan. 17. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!