Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy ismerős pár 10 éve gumival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerős pár 10 éve gumival védekezik, és mg sosem csúszott be baba, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Mármint 10 év sok idő,és a gumi sem 100%-os.Tuti h nem csúszot be baba(abortuszra gondolok),ez fix.Lehet vmi praktikájuk h biztosra mennek?Pl h ha a pasi elmegy rögtön kiveszik,nehogy "összekenődjön" kívül is,stb.Értelmes válaszokat várok!
2012. jan. 16. 13:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ma 13:44

látom XDXD

2012. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi 22 éven keresztül használtuk és egyszer sem lett belöle baba, eltekintve attól, amikor akartunk, és ezért nem használtuk, de sem elötte, sem utána nem volt baleset.

A titok csak annyi, hogy rendeltetésszerüen kell használni: az elsö pillanattól kezdve, a tartórészböl elöbb ki kell nyomni a levegöt, és csak utána felhúzni, vigyázni, hogy semmilyen éles dologgal ne sértse meg az ember - nem foggal kiszakitani a csomagot, hegyes körömmel vigyázni, minden menet közöt alaposan kezet mosni meg megmosakodni szappannal, minden menetre újat felhúzni, és feltétlen márkásat venni, mert azokat egyenként ellenörzik csomagolás elött a gyártás során.

2012. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

mi 3 éve használunk gumit, de még egyszer sem szakadt.

volt, hogy egy gumit direkt arra használtam fel, hogy megnézzem, mennyire szakad könnyen. hát azért szerintem elég nehéz kilyukasztani! plusz mi vadul szeretjük a szexet sokszor, de még így sem szakadt ki soha.

mi ezekre figyelünk:

körmökkel vigyázni

óvszerhez megmosott kézzel nyúlni

tetején a sapit összecsippenteni

szex közben néha jobban lenyomogatni a pénisz tövére

ha kihúzza a farkát, akkor meg kell fogni a tövén az óvszert, nehogy lecsússzon

ha elélvez, akkor nem szabad sokáig bennhagyni utána, hanem a tövén a gumit fogva kell kihúzni

aktus után ellenőrizni, hogy minden rendben van e

2012. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert valójában kevesek azok a párok - az itteni hazugságokkal ellentétben - akik beleesnek abba a hibaszázalékba az óvszerrel, hogy teherbe esnek, és mert lehet, hogy a nő szed fogamzásgátlót.
2012. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, ennek hihetetlen dolognak kéne lenni? O.o Az a normális ha gumi használatával nem jön a baba. Jól használják ennyi. De miért nem őket kérdezed ha ismerősök, h van e vmi trükk?
2012. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 ReGina... ***** válasza:

Mi is 3 éve csak gumival védekezünk,soha nem volt semmi baj.

Nem kellett esemény utánit se bevennem stb.

Szerintem ez a normális, felesleges hormonokat pedig nem akarok a testembe jutattni fogamzásgátlóval. Nekünk a gumi teljesen jól működik, páromnak sincs vele semmi baja.

Én 21/L ő 23/F.

2020. nov. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!