Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Nektek is okozott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek is okozott gondot az, hogy fogamzásgátlót szedtek?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál, és kiderült, hogy egy picit piros és érzékeny a hüvely fala. Megkérdeztem, hogy mi okozhatta, és szerinte az, hogy a szeptember óta szedett fogamzásgátló "bekavart" a szervezetemben, és a bélflórámból egy-két baci bekerült a hüvelyembe. A kérdésem, hogy ez tényleg valóságos, és történt-e már ilyen valakivel. Az értelmes válaszokat előre is köszi!!! =)
2012. jan. 16. 12:54
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nekem is bekavart az egyik, csak máshogy. Én depressziós lettem tőle. Vicces volt bőgve kérni az orvost, hogy valami mást írjon fel.:)A második meg annyira legyengítette a védekezésem, hogy összeszedtem egy fertőzést, amit 4,5 évig nem tudtak meggyógyítani... összesen kb fél évig szedtem gyogyit, sztem elég nagy ár...
2012. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azta, nem is tudtam, hogy ennyire bekavar. Viszont ha abbahagynám, akkor újra küzködhetnék a hányással járó menstruációs görcsökkel, úgyhogy igazából csöbörből vödörbe kerülnék...
2012. jan. 22. 09:06
 13/16 anonim ***** válasza:
és nincs gyógyszer, ami enyhíthetné a görcsöket és csak akkor kéne beszedned?
2012. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Hát igen, ismerős a probléma..:S Én Cataflamot szedek a görcseimre (amiről kiderült, h csökkenti a teherbeesés lehetőségét), de már kezd nem hatni. Sem hányni sem ájulni nem tudok, úgyhogy én az első két napban, ha van rá módom, csak fekszem és próbálok levegőt venni... Nekem erre azt mondták, h szüljek egy kölköt, mert attól jó eséllyel elmúlik. De mire megyek vele, ha akkor meg ott a gyerek?! :D
2012. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Pontosan így van ez, kedves legutolsó kommentelő... Én is a leggyengébb görcsoldóval kezdtem, de az kb. 1-fásfél évig volt jó, utána megszokta a szervezetem. Akkor volt már tele a hócipőm ezzel, amikor az egyik kurzusomról kellett visszamennem a koliba. Ráadásul a gyógyszer kiváltását megelőző hónapban még a melleim is csak úgy, minden nélkül elkezdtek feszülni, én meg megijedtem, hogy valami nagy baj lehet. Kiderült, hogy hormonzavar...
2012. jan. 23. 08:33
 16/16 anonim válasza:

És a nőgyógyász ennek tudatában is csak a fogamzásgátlót tudta javasolni? Vagy ez a legkevésbé invazív?

Másféle gyógyszerrel nem kerülhető el, hogy fertőzéssel kínlódj? Tudom, nem valami vidám dolog néhány havonta újabb kísérletbe fogni, de ha tényleg nincs más megoldás... Most jut eszembe: gyógyteákkal próbálkoztál? Elvileg a ragadós galaj teája a mirigyműködést egész szépen rendbe tudja tenni, a cickafarkat meg mindig női bajokra ajánlják általában. Gyulladáscsökkentő és görcsoldó. Ezekkel annyi a baj, hogy lassan mutatkozik a hatásuk és naponta kell inni őket, de talán megpróbálhatnád, hátha nem lenne muszáj műhormonokkal traktálni a szervezeted... Csak egy ötlet.

2012. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!