Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Nektek is okozott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek is okozott gondot az, hogy fogamzásgátlót szedtek?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál, és kiderült, hogy egy picit piros és érzékeny a hüvely fala. Megkérdeztem, hogy mi okozhatta, és szerinte az, hogy a szeptember óta szedett fogamzásgátló "bekavart" a szervezetemben, és a bélflórámból egy-két baci bekerült a hüvelyembe. A kérdésem, hogy ez tényleg valóságos, és történt-e már ilyen valakivel. Az értelmes válaszokat előre is köszi!!! =)
2012. jan. 16. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
dr. csefy megmondja mindjárt
2012. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a bélből a hüvelybe került baktériumok bizony okozhatnak gondot. vizelés, illetve székelés után a papírt elölről hátrafelé kell húzni, úgy törölni, hogy ne kerüljön semmi a végbélből a vaginába.
2012. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár nőként tudom, hogyan kell vizelés után megtörölnöm magam... Úgyhogy ez kizárva.
2012. jan. 16. 13:09
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
te akartál tablettát szedni, meg van az eredménye, amúgy igen
2012. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ugyan mi köze lenne a fog.gátlónak ehhez? Nem akarom a nőgyógyász véleményét felülbírálni, de esküszöm, tényleg nem értem... Elvándoroltak a hormonok a beledbe, hogy ott magukkal ragadják a bacikat, és a hüvelybe visszavándorolva megszabadultak tőlük?
2012. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

77%-os: Pl. úgy, hogy a hormonháztartás megváltozása miatt a hüvely pH-ja és flórája IS megváltozik, legyengül a védekezőképesség. Fogamzásgátló mellett pl. nagyon gyakoriak a különböző fertőzések pont emiatt.

Ami eddig nem okozott gondot esetleg (hogy pár baci átkerült a hüvelyébe), az most a legyengült flórájának betett.


Egyébként a tablettának számos kellemetlen mellékhatása lehet.

2012. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84% Köszi az információkat!:)
2012. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, főleg az utolsó előtti kommentelőnek!!! =)
2012. jan. 16. 14:12
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehetséges ez, de nem csak a hüvelybe juthat át. Fogamzás gátló mellett nagyon könnyen kaphatsz el akármilyen betegséget.


Nekem pl a 2. levelem 2 heténél egy nagyon szép hugyúti fertőzésnek lettem a tulajdonosa, ami véres pisivel és iszonyatos fájdalommal járt. Arról nem is beszélve, hogy 15 percenként jártam pisilni.. és minél többet voltam wc-n egy nap annál jobban fájt.. Az estére már nem tudtam hova kapaszkodjak.. a nadrágom szélét harapdáltam, miközben a két kezemmel szorítottam amit csak értem.

2012. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Íme, a szexualitás manipulációjából, kiüresítéséből fakadó károknak egy szép illusztrációja.

Köszönjük. Terjesszétek az igazságot!

2012. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!